فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • طباطبایی خبر داد: «چ» و «شیار 143» همچنان در صدر آمار مردمی قرار دارند

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  طباطبایی خبر داد: «چ» و «شیار 143» همچنان در صدر آمار مردمی قرار دارند


  «چ» و «شیار 143» همچنان در صدر آمار مردمی قرار دارند دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: در حال حاضر آنچه در صدر آرای مردمی قرار دارد فیلم«چ» و «شیار 143» است.

 • «چ» و «شیار 143» همچنان در صدر آمار مردمی قرار دارند دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: در حال حاضر آنچه در صدر آرای مردمی قرار دارد فیلم«چ» و «شیار 143» است. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: فیلم« برف» و «خط ویژه» هر دو مورد استقبال مردم قرار گرفت و گرمای تنور جشنواره از سرمای زمستان کاست. سید حمید طباطبایی عنوان کرد: مردم از ساعت شش صبح جلوی گیشه صف می بندند و برای اولین سیانس فیلم ها که در ساعت 10 شروع می شود، بلیت تهیه می کنند. وی ابراز کرد: مردم خراسان رضوی عاشق هنر هستند و به جشنواره های فرهنگی و هنری علاقه خاصی دارند.


  طباطبایی با بیان اعلام رضایت مردم از دو فیلم «برف» و « خط ویژه» گفت: در حال حاضر آنچه در صدر آرای مردمی قرار دارد فیلم«چ» و « شیار 143» است که هر دو از طرف مردم انتخاب شده و همچنان صدر نشین هستند

  قائم مقام دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد تاکید کرد: جشنواره فیلم فجر مشهد یک جشنواره استانی است و مردم از سراسر استان برای دیدن فیلم ها صف می بندند.

  وی ابراز کرد: تقاضا داریم برای سال های آینده مسئولان استان با همه بضاعت خود جشنواره را یاری کرده و تا بتوان با پوشش کامل فیلم های جشنواره را برای مردم اکران کرد.

  طباطبایی عنوان کرد: تقاضا داریم همه نهادها و ارگان های فرهنگی و هنری با تمام توان خود جشنواره را یاری کنند؛ چراکه با گذشت 11 دوره از آن به صورت یک مطالبه جدی از سوی مردم در آمده است.

  طباطبایی با اشاره به برگزاری کارگاه فیلم نامه نویسی کامپوزیا پرتوی در سینما هویزه مشهد ابراز کرد: این کارگاه از ساعت پنج و نیم عصر شروع و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: هنوز در حال پیگیری برای برگزاری جلسات نقد و بررسی هستیم؛ چرا که تا دیروز جشنواره تهران بود و با اتمام آن عوامل و بازیگران وقتشان آزاد می شود و می توانند برای شرکت در این جلسات با ما هماهنگ شوند.

  وی با بیان اینکه از دیروز برنامه اکران فیلم ها دارد به طور منظم انجام می شود، عنوان کرد: شش فیلم دیگر تا پایان جشنواره برای اکران باقی مانده است.


  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام