فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آغاز جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با سینمای مستند

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  آغاز جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با سینمای مستند


  سی ‌و یکمین جشنواره فیلم فجر با نمایش دو فیلم بخش مسابقه سینمای مستند «سینما حقیقت» روز پنجشنبه 12 بهمن از ساعت 10 صبح در برج میلاد آغاز خواهد شد

 • سی ‌و یکمین جشنواره فیلم فجر با نمایش دو فیلم بخش مسابقه سینمای مستند «سینما حقیقت» روز پنجشنبه 12 بهمن از ساعت 10 صبح در برج میلاد آغاز خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی سی‌ و یکمین جشنواره فیلم فجر، بنابر پیشنهاد گروهی از مستند سازان و پاسخ مثبت دبیر جشنواره فیلم فجر، نمایش فیلم‌های جشنواره در برج میلاد با نمایش دو فیلم مستند «در جستجوی گمنامی» به کارگردانی علیرضا کرمی و تهیه کنندگی محمد فراهانی و علیرضا کرمی و «صندلی شماره 257» به کارگردانی محسن خان‌جهانی به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغاز خواهد شد.

  براساس این گزارش، این دو مستند در بخش رقابتی فیلم‌های مستند «سینما حقیقت» به نمایش در خواهند آمد که با توجه به علاقه ویژه دبیر جشنواره به سینمای مستند برای اولین بار در طول تاریخ سی دوره جشنواره نمایش فیلم‌ها در سینمای مطبوعات و هنرمندان با نمایش دو فیلم مستند آغاز به کار خواهد کرد.

  مستند «در جستجوی گمنامی» به کارگردانی علیرضاکرمی اولین حضور جشنواره‌ای خود را تجربه می‌کند و کنکاشی است در زندگی استاد بزرگ ادبیات و هنر ایران حسن ره‌آورد.

  همچنین «صندلی شماره 257» به کارگردانی محسن خان‌جهانی به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌پردازد که در ششمین جشنواره بین‌المللی سینمای حقیقت به عنوان فیلم برگزیده فیلم مستند سیاسی انتخاب شد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام