فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • از ۱۷ بهمن، ۱۵ فیلم جشنواره فجر به مشهد می رود

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  از ۱۷ بهمن، ۱۵ فیلم جشنواره فجر به مشهد می رود


  قائم مقام دبیر جشنواره از آغاز اکران فیلم‌های یازدهمین جشنواره فیلم فجر با نمایش ۱۵ فیلم از مجموعه فیلم های جشنواره بین المللی فیلم فجر از ۱۷ بهمن در مشهد خبر داد.

 • قائم مقام دبیر جشنواره از آغاز اکران فیلم‌های یازدهمین جشنواره فیلم فجر با نمایش ۱۵ فیلم از مجموعه فیلم های جشنواره بین المللی فیلم فجر از ۱۷ بهمن در مشهد خبر داد. سید حمید طباطبایی در نشست خبری یازدهمین جشنواره فیلم فجربا اعلام این خبر افزود: فیلم‌های چ ، ملبورن، انارهای نارس، رد کارپت، پنج ستاره، روزگاری عشق و خیانت، خط ویژه، رنج و سرمستی، برف، شیار 143، فصل فراموشی فریبا، بازیگران، متروپل، تمشک و فرشته‌ها با هم می‌آیند در روزهای برگزاری جشنواره به ترتیب اکران خواهند شد. وی افزود: یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد 17 بهمن ماه افتتاح و 27 بهمن ماه بکار خود پایان می دهد . فیلم‌ها در پردیس سینما هویزه از ساعت 10 صبح تا 22 شب اکران خواهد شد و ممکن است اکران‌های خصوصی برای مخاطبان خاص در سالن شهید اصغرزاده نیز برگزار گردد ....


  وی به جلسات نقد و بررسی پس از اولین اکران فیلم با حضور عوامل اصلی آن در پردیس سینما هویزه خبر داد و گفت :کارگاه‌های تخصصی نورپردازی، نویسندگی و کارگردانی سینمایی با حضور کارشناسان مجرب از تهران و مشهد ، جلسات نقد و بررسی فیلم‌ها و برگزاری نمایشگاه عکس در سینما هویزه از برنامه هایی است که در کنار برگزاری جشنواره برگزار خواهد شد .

  دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با انتقاد از اینکه اداره کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی اختیاری در انتخاب تعداد و نوع فیلم‌های اکران شده در جشنواره یازدهم مشهد نداشته و در این خصوص نظر خواهی صورت نگرفته است ، اظهار داشت : تفاوتی بین مشهد که دارای 11 سالن دیجیتال بوده و استانی که از کمترین امکانات برخوردار است ، وجود ندارد .

  وی ادامه داد : اکران فیلم ها در روز جمعه و 22 بهمن ماه با تغییراتی همراه است که اطلاع رسانی خواهد شد .

  طباطبایی با بیان اینکه سال گذشته خرید بلیط اینترنتی جشنواره با مشکلاتی رو به رو بوده است ، امسال فروش بلیطی بصورت اینترنتی صورت نمی گیرد، افزود : قیمت هر بلیت بین 4 تا 6 هزار تومان است که امسال برای هیچ صنفی تخفیف در نظر گرفته نشده است .


  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام