فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جشنواره فجر در شهرستان ها-1/ اكران 20 فيلم در یک سینمای مشهد قطعي شد/خبری از هویزه و آفریقا نیست

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  جشنواره فجر در شهرستان ها-1/ اكران 20 فيلم در یک سینمای مشهد قطعي شد/خبری از هویزه و آفریقا نیست


  دبير يازدهمين جشنواره فيلم فجر مشهد گفت: با پيگيري به عمل آمده اكران 20 فيلم در جشنواره فجر مشهد قطعي شده است.

 • دبير يازدهمين جشنواره فيلم فجر مشهد گفت: با پيگيري به عمل آمده اكران 20 فيلم در جشنواره فجر مشهد قطعي شده است.

  حميد طباطبايي در جلسه ستاد اجرايي يازدهمين جشنواره فيلم فجر مشهد كه صبح دوشنبه در مجتمع فرهنگي و هنري امام رضا(ع) برگزار شد افزود: جشنواره فيلم فجر مشهد امسال در سينما شهيد اصغرزاده واقع در مجتمع فرهنگي و هنري امام رضا(ع) برگزار مي شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر، وي ادامه داد: با توجه به سياستهاي شوراي سياستگذاري جشنواره فيلم فجر در تهران كه اين جشنواره امسال در 30 استان كشور همزمان برگزار مي شود تنها يك سينما مجوز برگزاري جشنواره را دارد.

  طباطبايي اظهار داشت: ما در حال رايزني هستيم كه در مشهد سينماها را افزايش دهيم چون مشهد ويژگي هاي خاص خود را دارد نگاه به هنرمندان مشهدي كه به عنوان كارگردان، بازيگر ، فيلمساز و ... در جشنواره حضور دارند شاخص بودن مشهد را نشان مي دهد.

  وي افزود: چون تا كنون تنها يك سينما براي هر فيلم در نظر گرفته شده است به دليل گنجايش سينما شهيد اصغرزاده برنامه ريزي شده است جشنواره امسال در اين سينما برگزار شود.

  دبير جشنواره فيلم فجر ادامه داد:اميدواريم با پيگيريهاي انجام شده كه توسط ارشاد خراسان رضوي و حوزه هنري و موسسه سينما شهر در حال انجام آن هستند سينماهاي هويزه و آفريقا نيز به جمع سينماهاي شركت كننده جشنواره در مشهد اضافه شوند.

  وي گفت: اسامي فيلمهايي كه قرار است در جشنواره فيلم فجر اكران شود به زودي در نشست خبري اين جشنواره اعلام مي شود

  در همین رابطه، طباطبایی معاون هنری و سینمایی اداره‌­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی گفت: پتانسیل­‌ها و ظرفیت­‌های هنرمندان و سالن‌های نمایش در برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مشهد نادیده گرفته شده است. سیدحمید طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: امسال در 30 استان کشور جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد که ویژگی‌های خاص خود را دارد. این مقام مسئول با بیان این مطلب که سال گذشته تنها پنج استان جشنواره فیلم فجر را برگزار کردند، تصریح کرد: یکی از ویژگی­‌های برگزاری این جشنواره در سال جاری، اتخاذ سیاست واحد دبیرخانه جشنواره تهران برای همه استان­‌ها است. طباطبایی ادامه داد: به عنوان مثال در یکی از این استان­‌ها سالن سینما برای اکران فیلم­‌های جشنواره وجود ندارد در حالی که در پایتخت معنوی کشور نه تنها 11 سالن نمایش دیجیتال و آماده برای برگزاری این جشنواره وجود دارد، بلکه سینماگران مشهدی بسیاری نیز امسال با شرکت آثار فاخر خود در جشنواره فیلم فجر حضور دارند....

  وی پتانسیل­‌ها و ظرفیت­‌های هنرمندان خراسان رضوی را بالا دانست و افزود: قطعاً همه این هنرمندان از ما انتظار دارند یازدهمین جشنواره فیلم فجر را به بهترین شکل در مشهد برگزار کنیم.

  معاون هنری و سینمایی اداره­‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه افزود: سیاست واحد در نظر گرفته شده دبیرخانه جشنواره فیلم فجر باعث شده تا مشهد با ظرفیت‌های بسیار سالن سینما با استانی که هیچ سالنی برای اکران فیلم‌ها ندارد، یکسان در نظر گرفته شود که به نظر تصمیم درستی نیست.

  به گفته وی، با این نوع سیاست، مشهد هم تنها می‌­تواند 20 فیلم را در تعداد سینماهای محدودی نمایش دهد.

  طباطبایی تصریح کرد: برای تغییر این برنامه روز گذشته به تهران رفتیم اما نتیجه‌­ای نگرفتیم البته تا چند روز آینده دوباره سفری به تهران خواهیم داشت تا بتوانیم تعداد فیلم­‌های بیشتری را در کنار اجازه اکران در سالن سینماهای آفریقا و سیمرغ بگیریم.

  وی با بیان این نکته که اسامی فیلم­‌های اکران شده در تهران برای هیچ‌کدام از استان­‌ها هنوز مشخص نشده افزود: احتمالا برگزاری یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از 14، 15 بهمن آغاز و 25 بهمن نیز اختتامیه آن برگزار خواهد شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام