فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اكران 20 فیلم در جشنواره فجر مشهد قطعی شد

  ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  اكران 20 فیلم در جشنواره فجر مشهد قطعی شد


  قائم مقام دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: با پیگیری به عمل آمده اكران 20 فیلم در جشنواره فجر مشهد قطعی شده است.

 • قائم مقام دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: با پیگیری به عمل آمده اكران 20 فیلم در جشنواره فجر مشهد قطعی شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، سیدحمید طباطبایی در جلسه ستاد اجرایی یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد كه صبح دوشنبه در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار شد افزود: جشنواره فیلم فجر مشهد امسال در سینما شهید اصغرزاده واقع در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار می شود. وی ادامه داد: با توجه به سیاستهای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر در تهران كه این جشنواره امسال در 30 استان كشور همزمان برگزار می شود تنها یك سینما مجوز برگزاری جشنواره را دارد. طباطبایی اظهار داشت: ما در حال رایزنی هستیم كه در مشهد سینماها را افزایش دهیم چون مشهد ویژگی های خاص خود را دارد نگاه به هنرمندان مشهدی كه به عنوان كارگردان، بازیگر ، فیلمساز و ... در جشنواره حضور دارند شاخص بودن مشهد را نشان می دهد....


  وی افزود: چون تا كنون تنها یك سینما برای هر فیلم در نظر گرفته شده است به دلیل گنجایش سینما شهید اصغرزاده برنامه ریزی شده است جشنواره امسال در این سینما برگزار شود.

  قائم مقام دبیر جشنواره فیلم فجر ادامه داد:امیدواریم با پیگیریهای انجام شده كه توسط ارشاد خراسان رضوی و حوزه هنری و موسسه سینما شهر در حال انجام آن هستند سینماهای هویزه و آفریقا نیز به جمع سینماهای شركت كننده جشنواره در مشهد اضافه شوند.

  وی گفت: اسامی فیلمهایی كه قرار است در جشنواره فیلم فجر اكران شود به زودی در نشست خبری این جشنواره اعلام می شود.

  منیع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام