فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • قطعیت حضور حاتمی کیا و مریلا زارعی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  قطعیت حضور حاتمی کیا و مریلا زارعی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد


  حاتمی کیا و مریلا زارعی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: حضور ابراهیم حاتمی کیا و مریلا زارعی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد قطعی شده است.

 • حاتمی کیا و مریلا زارعی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: حضور ابراهیم حاتمی کیا و مریلا زارعی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد قطعی شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید طباطبایی از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره در 27 بهمن ماه خبر اد و افزود: ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۷ بهمن ماه در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد برگزار می شود. این مراسم به نوعی جشن سینمایی استان خراسان رضوی است که در آن از سینماگران برتر استان تقدیر خواهیم کرد. در این برنامه از حضور چند تن از افراد سینمایی مطرح دعوت شده است. حضور ابراهیم حاتمی کیا و مریلا زارعی در این مراسم قطعی است و پرویز پرستویی و نرگس آبیار هم دعوت شده اند که به احتمال زیاد در این مراسم حضور خواهند داشت که البته حضور این دو فرد هنوز قطعی قطعی نشده است....


  وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین در این مراسم از دو خانواده شهید سینمایی که در جریان ساخت فیلم معراجی ها شهید شدند تقدیر به عمل می آید و این مراسم در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار می شود، همراه با یک برنامه نمایشی مرتبط با سینما خواهد بود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام