فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • معاون سیمای خراسان رضوی گفت

  ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
  تعداد نظر :(#)

  معاون سیمای خراسان رضوی گفت


  در مورد پوشش برنامه‌های سی‌ویكمین جشنواره فیلم فجر در خراسان به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است

 • معاون سیمای خراسان رضوی گفت: در مورد پوشش برنامه‌های سی‌ویكمین جشنواره فیلم فجر در خراسان به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است. علیرضا آیینه‌دار در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر كیفیت و كمیت كار برای ما مشخص نیست و دستوری در این زمینه به ما ابلاغ نشده است. وی ادامه داد: هم‌اكنون بخش سیمای سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی آماده پوشش برنامه‌های این جشنواره به صورت روتین و وی‍ژه است. معاون سیمای سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی اعلام كرد: در حال حاضر انعكاس روزانه اخبار و ارائه گزارش‌های مربوط به سی‌ویكیمن دوره جشنواره فیلم فجر حداقل پیش‌بینی ما در این زمینه است. آیینه‌دار تصریح كرد: با روشن شدن وضعیت برگزاری جشنواره در مشهد طبیعتا دید روشن‌تری نسبت به آن وجود خواهد داشت و می‌توان برای انعكاس جشنواره در سیمای خراسان رضوی برنامه‌ریزی نمود.,,

  گفتنی است امروز خبری مبتنی بر اینكه دبیر سی‌ویكمین جشنواره فیلم فجر با مدیران كل سیمای استان‌ها داشته است در رسانه‌ها پخش شد و در مورد نحوه برگزاری این جشنواره در استان‌ها صحبت‌هایی صورت گرفته است.

  به گفته علیرضا عباسیان، دبیر این جشنواره، سی‌ویكمین دوره جشنواره فیلم فجر به صورت همزمان در تعدادی از استان‌هایی که امکان پخش دیجیتال فیلم‌ها را دارند، برگزار خواهد شد.

  وی در مورد الگوی اجرایی جشنواره گفته است: الگوی اجرایی به صورتی است که تمامی استان‌های میزبان، به طور همزمان مراسم افتتاحیه، اختتامیه و داوری جداگانه خواهند داشت.

  منبع:سایت رسمی جشنواره ی فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام