فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جشنواره فجر مشهد تمامی جوایز "جشنواره ی جشنواره ها" را درو کرد!

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  جشنواره فجر مشهد تمامی جوایز "جشنواره ی جشنواره ها" را درو کرد!


  نگاهی شبه طنزآمیز واقع گرا به جشنواره یازدهم فیلم فجر مشهد

 • به گزارش خبرنگار اعزامی ما دقایقی پیش مراسم اختتامیه اولین دوره ی جشنواره ی جشنواره های سینمایی جهان برگزار گردید و هیئت داوران این جشنواره در بخش های مختلف برگزیدگان خود را اعلام کرد. گفتنی است این جشنواره به بررسی جشنواره های سینمایی نقاط مختلف دنیا می پردازد و بهترین جشنواره ها را در هر بخش معرفی می نماید. البته این جشنواره در حالی برگزیدگان خود را معرفی کرد که پیش از این یکی از مسئولین بلندپایه جشنواره فجر مشهد اعلام کرده بود "بگذارید جشنواره تمام شود بعد درباره ی آن قضاوت کنید". اما به گفته ی هیئت انتخاب، جشنواره یازدهم مشهد به قدری در همین چند روز اول رویایی بوده که جای هیچ شبهه ای را باقی نمی گذارد.
  بر این اساس هیئت داوران جشنواره ی جشنواره ها، سیمرغ بلورین، نخل طلا، خرس نقره ای، عقاب طلایی، قوچ خوش پشم و کلیه ی دارایی خود را یک جا تقدیم می کند به جشنواره ی یازدهم فیلم فجر مشهد برای برنامه ریزی دقیق و منسجم و مدیریت مسئولین محترم این رویداد.گفتنی است در این بخش هیچ کدام از جشنواره های معتبر همچون اسکارو کن و برلین و ... به گرد پای جشنواره ی مشهد هم نرسیدند.
  اما در بخش طویل ترین صف جشنواره ای جایزه ی ویژه ی تکریم و احترام به مخاطب و دیپلم افتخار و سیکل اعتبار به روزترین نوع فروش بلیت تقدیم می شود به جشنواره ی یازدهم فیلم فجر مشهد به پاس نگاه داشتن مردم در صف چند ده متری توزیع بلیت که به گفته ی شاهدان این صف بعضی روزها آن سرش ناپیدا بوده است!
  اما در بخش بیشترین انتظار تماشاچی برای یک فیلم، باز هم جشنواره ی فیلم مشهد خوش درخشید و جایزه ی میخ طلایی به مسئولین این جشنواره اهدا گردید به پاس میخ کوب کردن یک و نیم ساعته ی مردم روی صندلی سینماها در اکران ساعت 21 فیلم چ در اولین روز جشنواره و پخش برنامه های بسیار مهیج جانبی از قبیل پخش بیست و چندباره ی آهنگ های محبوب خواننده ی نسل جوان که به گفته ی شاهدین کلی از اوقات شان را مفرح و بخش عظیمی از اعصاب شان را آرام نموده است.
  اما در تنها بخشی که جشنواره ی فیلم مشهد از گرفتن هر گونه جایزه ای باز ماند بخش سالن استاندارد برای پخش فیلم ها بود که جشنواره ی مشهد به علت ضعف و ناهمخوانی سالن برگزاری اش با سایر بخش های رویایی اجرایش از گرفتن جایزه بازماند.
  و اینکه هیئت داوران در مورد اعطای باشکوه ترین مراسم اختتامیه هم ترجیح داد تا برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد دست نگه دارد.
  در پایان هیئت داوران پیشنهاد کردند که از این پس جشنواره ی مشهد را به پسوند زیبنده ی جشنواره رویایی فیلم فجر مشهد بیاراییم. ضمنا هیئت داوران اعلام کرد که تا کنون فلسفه ی اعلام برنامه ی اکران ها را در جشنواره ها به خوبی نمی فهمیده و اکنون به طور کامل با آن آشنا شده اند.
  لازم به توضیح است که یکی از مسئولین جشنواره ی مثلا معتبر اسکار که خواست نامش فاش نشود افزود: ما به زودی سفر قریب الوقوعی به مشهد خواهیم داشت تا علل موفقیت های چشمگیر این جشنواره را کشف کرده و آن ها را سرلوحه ی سیاست های اجرایی جشنواره خود قرار دهیم./
  محمدعلی محمدپور - خبرنگار اعزامی مشهدسینما - اون سر دنیا!
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام