فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • از نگاه خراسان: «چ» حاتمی کیا، «اشباح» مهرجویی و «متروپل» کیمیایی در جشنواره فیلم فجر مشهد

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  از نگاه خراسان: «چ» حاتمی کیا، «اشباح» مهرجویی و «متروپل» کیمیایی در جشنواره فیلم فجر مشهد


  یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از هفدهم بهمن ماه با اکران فیلم «چ» ابراهیم حاتمی کیا در سینما هویزه مشهد کار خود را آغاز می کند و در ادامه میزبان آثار دیگر کارگردانان صاحب نام سینما همچون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی خواهد بود

 • سینما هویزه مشهد از 17 تا 26 بهمن میزبان جشنواره فیلم فجر می شود یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از هفدهم بهمن ماه با اکران فیلم «چ» ابراهیم حاتمی کیا در سینما هویزه مشهد کار خود را آغاز می کند و در ادامه میزبان آثار دیگر کارگردانان صاحب نام سینما همچون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی خواهد بود. البته اکران آثار هنرمندان مشهدی مانند «با دیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری، «رد کارپت» ساخته رضا عطاران و «خط ویژه» به تهیه کنندگی منصور لشکری، شوق و انگیزه هنردوستان مشهدی برای حضور در یازدهمین جشنواره فیلم فجر این شهر را دو چندان می کند. به گزارش خراسان، دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد روز گذشته با اعلام این خبرکه اکران 16 فیلم در جشنواره مشهد قطعی شده است گفت: فهرست 4 فیلم دیگری که در 2 روز پایانی یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد اکران می‌شود نیز در روزهای آتی از سوی ستاد سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام خواهد شد....


  زمان ، محل اکران ها و قیمت بلیت
  حمید طباطبایی با اعلام این که طبق برنامه ستاد مرکزی جشنواره، اکران فیلم ها در مشهد از 17 بهمن ماه آغاز و تا 26 بهمن ادامه خواهد داشت گفت: در هر روز از جشنواره امسال، 2 فیلم و هر فیلم در 3 نوبت اکران خواهد شد و زمان نمایش ها نیز برای فیلم های اول هر روز ساعات10، 14، 18 و برای فیلم های دوم 12، 16 و 20 تعیین شده است. به گفته معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد استان با هماهنگی های انجام شده، سالن 500 نفری سینما هویزه مشهد به عنوان سالن اصلی نمایش فیلم های جشنواره در نظر گرفته شده است که این آثار هم زمان در سالن 200 نفری این سینما نیز به نمایش درمی آید. طباطبایی به این نکته نیز اشاره کرد که احتمالا همانند سال های قبل اکران خصوصی برخی فیلم ها را در سینما شهید اصغرزاده مشهد نیز خواهیم داشت.او همچنین قیمت بلیت ها را 4 تا 6 هزار تومان اعلام کرد که به گفته او هنوز قیمت قطعی مشخص نشده است.

  حضور قطعی عوامل فیلم های «چ» و «خط ویژه»
  دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از قطعی شدن حضور بازیگران و کارگردانان 2 فیلم «چ» و «خط ویژه» برای برگزاری جلسات نقد و بررسی این آثار خبر داد و گفت: در حال پیگیری برای دعوت از عوامل سایر فیلم ها برای حضور در جشنواره فیلم مشهد نیز هستیم. طباطبایی برگزاری نشست های نقد و بررسی و کارگاه های تخصصی کارگردانی، بازیگری، نویسندگی و نورپردازی سینما را نیز از بخش های جنبی جشنواره امسال عنوان و اظهار کرد: در صورت امکان تعدادی از فیلم های جشنواره در شهرستان های نیشابور، سبزوار و گناباد نیز اکران خواهد شد. دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اشاره به این که مشهد با داشتن 11 سینمای دیجیتال و 10 سال سابقه در برگزاری این جشنواره متاسفانه برای مسئولان ستاد مرکزی جشنواره تفاوتی با سایر استان ها نداشته است گفت:با وجود رایزنی ها و پیگیری ها فقط یک سینما در هر استان برای اکران فیلم های جشنواره اختصاص یافت. طباطبایی افزود: مسئولان ستاد استانی جشنواره حتی در انتخاب فیلم ها نیز هیچ نقشی نداشتند و با وجود اعتراض و گلایه ما، پاسخ صریح و روشنی برای توجیه این اقدام دریافت نکردیم.

  شهرداری هنوز به جشنواره کمکی نکرده است
  دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در پاسخ به خراسان درباره وعده شهردار مشهد برای کمک به برگزاری این جشنواره گفت: هنوز این وعده عملی نشده است. طباطبایی افزود: متاسفانه مسئولان و مدیران استان و شهر مشهد، برگزاری جشنواره فیلم فجر را صرفا متعلق به اداره ارشاد می دانند و برای بهتر برگزار شدن آن مشارکت نمی کنند. وی گفت: شهرداری، حوزه هنری، اداره اوقاف و سایر سازمان ها و نهاد های فرهنگی و هنری مشهد و استان باید به جشنواره فیلم فجر مشهد به عنوان یک رویداد مهم فرهنگی نگاه و از برگزاری آن حمایت کنند. شایان ذکر است شهردار مشهد در نشست خبری با خبرنگاران وعده داده بود از برگزاری جشنواره فیلم فجر در این شهر حمایت مالی خواهد کرد.


  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام