فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جان لستر داستان اسباب بازی چهارم را کلید زد

  ۱۳۹۳/۰۸/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  جان لستر داستان اسباب بازی چهارم را کلید زد


  جان لس‌تر تصمیم گرفته قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی را بسازد.
  به گزارش سرویس سینمای جهان وبه نقل از ورایتی جان لس‌تر قسمت چهارم این انیمیشن محبوب کمپانی پیکسار را کارگردانی خواهد کرد که کمپانی دیزنی پخش‌اش را از روز شانزدهم ژوئن سال ۲۰۱۷ برعهده خواهد داشت.

 • سرویس سینمای جهان: جان لس‌تر تصمیم گرفته قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی را بسازد.
  به گزارش سرویس سینمای جهان وبه نقل از ورایتی جان لس‌تر قسمت چهارم این انیمیشن محبوب کمپانی پیکسار را کارگردانی خواهد کرد که کمپانی دیزنی پخش‌اش را از روز شانزدهم ژوئن سال ۲۰۱۷ برعهده خواهد داشت.


  تام هنکس و تیم آلن بازهم برای وودی و باز لایتیر صداسازی می‌کنند.
  این خبر را مدیر کمپانی دیزنی باب ایگر در گفت‌و‌گو با کار‌شناسان وال استریت افشا کرد.
  ایگر جزئیات بیشتری از پروژه را هم فاش کرد. رشیدا جونز و ویل مکورمک به عنوان نویسنده به این پروژه اضافه شده‌اند در حالی که تهیه کننده کهنه کار پیکسار گلین سوزمان تهیه داستان اسباب بازی چهار را برعهده دارد.
  داستان اسباب بازی چهارم فصل جدیدی را در زندگی وودی، باز لایت یر و دارو دسته اسباب بازی‌ها باز می‌کند. ایده داستان چهارم را لستر با کمک اندرو استنتن، پیت داک‌تر و لی آنکریچ به آن دست یافته که چهره‌های اصلی پشت سه قسمت قبلی هستند.
  جان لستر در بیاینه اعلام کرد: «این شخصیت‌ها را خیلی دوست داریم، مثل خانوادهٔ ما هستند. نمی‌خواستیم دست به اینشخصیت ها بزنیم مگرداستانی در حد داستان‌های قبلی باشد یا از آن‌ها پیشی بگیرد. داستان اسباب بازی سه داستان وودی و باز را همراه اندی چنان بی‌نقص پابان می‌برد که برای مدت طولانی اصلا حرف ساختن قسمت دیگری از داستان اسباب بازی به میان نیامد. اما وقتی که اندرو، پیت، لی و من این ایده جدید به فکرمان رسید. نتوانستم بهش فکر نکنم. برای من خیلی هیجان انگیز بود، می‌دانستم که باید این را بسازیم. و می‌خواستم خودم کارگردانی‌اش کنم.»
  جان لس‌تر مدیر خلاق استودیو‌های پیکسار، دیزنی و دیزنی تون پیش‌تر داستان اسباب بازی، ماشین‌های یک و دو را کارگردانی کرده و در تولید پروژه ماشین‌های سه هم نقش دارد.
  داستان اسباب بازی سه سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمد و فروش جهانی یک میلیار دلاری داشت. در حالی که کمپانی پیکسار امسال انیمیشنی برای نمایش ندارد سال آینده دست پر است: دایناسورخوب و «Inside Out.
  کمپانی دیزنی هم پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ، یخ زده را تهیه کرده است.
  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام