فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • خیزش ابرقهرمان‌ها/ آیا هشت اقتباس مهم از کمیک‌بوک‌ها در سال 2017 نمایش داده خواهند شد؟

  ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  خیزش ابرقهرمان‌ها/ آیا هشت اقتباس مهم از کمیک‌بوک‌ها در سال 2017 نمایش داده خواهند شد؟


  اگر بتوان سال 2015 را به واسطه اکران دنباله‌هایی بر فیلم‌های جنگ ستارگان، انتقام‌جویان، مأموریت: غیر ممکن، بازی‌های گرسنگی، پارک ژوراسیک، سریع و خشمگین و ترمیناتور می‌توان سال دنباله‌ها نامید، به نظر می‌رسد سال 2017 سال خیزش ابر قهرمانان باشد.

 • استودیوی مارول (زیر نظر کمپانی دیزنی)، استودیوی DC ENTERTAINMENT (زیر نظر برادران وارنر) و کمپانی فاکس قرن بیستم در مجموع برای اکران هفت اقتباس از کمیک‌بوک‌ها در سال 2017 برنامه‌ریزی کرده‌اند. کمپانی سونی هم در پی اکران فیلم هشتمی است که تاریخ دقیق اکران آن هنوز مشخص نشده است.
  مارول به تنهایی سه فیلم (که در ماه‌های می، ژوییه و نوامبر اکران خواهند شد)، DC‌ دو فیلم (در ماه‌های ژوئن و نوامبر) و فاکس قرن بیستم هم دنباله‌هایی بر دو مجموعه فیلم ولورین و چهار شگفت‌انگیز برای اکران در سال 2017 در دست ساخت دارند. کمپانی سونی هم اعلام کرده که محصولی جانبی از مجموعه فیلم‌های اسپایدرمن در سال 2017 عرضه خواهد کرد که این بار شخصیت اصلی‌اش یک ابر قهرمان زن خواهد بود.
  اکران فیلم‌هایی از DC و مارول در ماه نوامبر باعث ایجاد رقابت جدی میان این دو کمپانی نخواهد شد. چرا که کاپیتان آمریکا 3 (محصول مارول) روز 3 نوامبر و بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت روز 17 نوامبر اکران خواهند شد.
  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام