فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • زمان پخش سریال «ستایش ۳»

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  زمان پخش سریال «ستایش ۳»


  بازیگر سریال ستایش ۳ گفت: فیلمبرداری ستایش ۳ تا اواخر پاییز ادامه دارد و این سریال در فصل زمستان از تلویزیون برای مخاطبان پخش خواهد شد.

 • قربان نجفی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره آخرین فعالیت‌های هنری خود گفت: این روز‌ها در سریال "ستایش ۳" بازی می‌کنم و تنها یک جلسه به پایان بازی‌ام در این سریال باقی مانده است.

  وی در همین راستا افزود: فیلمبرداری ستایش ۳ تا اواخر پاییز ادامه دارد و این سریال در فصل زمستان از تلویزیون برای مخاطبان پخش خواهد شد.

  این بازیگر درباره لوکیشن‌های سریال "ستایش ۳" اظهار کرد: سریال ستایش ۳ در تهران و شمال انجام می‌شود و بخش اعظم فیلمبرداری در تهران است. درباره شهر‌های شمال نیز صحبت‌هایی از فیلمبرداری سریال در چالوس و رامسر نیز بیان شده است و امکان دارد در برنامه‌ریزی گروه تولید ناگهان شهری تغییر کرده و جایگزین شود.

  نجفی به همکاری خوب همه عوامل سریال "ستایش ۳" اشاره کرد و توضیح داد: کار با سعید سلطانی بسیار خوب و لذت بخش و فضای تولید بسیار لطیف است چراکه سلطانی انسانی بسیار شریف، محترم و دوست داشتنی است.

  وی افزود: همکاری با داریوش ارجمند در "ستایش ۳" نیز برای من بسیار جذاب است. اولین بار نیست که با داریوش ارجمند همکاری می‌کنم و در سریال‌های دیگر نیز با ارجمند همکاری داشتم. ارجمند بازیگری همراه و استادی حرفه‌ای در این حرفه است که بازی در کنارش افتخار است.

  بازیگر سریال ستایش درباره خاطره‌ای از تولید این مجموعه بیان کرد: برجسته‌ترین خاطره‌ای که از سریال "ستایش ۳" دارم فضای بسیار دوست داشتنی و لذت بخش آن است. مراوده بسیار خوب با همه عوامل پشت صحنه و جلوی دوربین که به دور از هر گونه اذیت و ناراحتی بود و فکر می‌کنم بابت این گروه خوب و تولید چنین اثری باید سپاسگزاری کرد که تولید آثاری از این دست بیشتر شود.

  نجفی با اشاره به پخش سریال "ستایش ۳" و استقبال مخاطبان خاطرنشان کرد: میزان استقبال از سریال ستایش ۳ نسبت به فصل دوم آن باید بهتر باشد، اما به طور کلی این موضوع قابل پیش‌بینی نیست. امیدوارم خانواده‌ها اوقاتی خوش را در کنار خانواده با دیدن سریال "ستایش ۳" بگذرانند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام