فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تولید 10 تله فیلم جدید در شبکه دو سیما

  ۱۳۹۲/۰۳/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  تولید 10 تله فیلم جدید در شبکه دو سیما


  شبکه دو سیما تولید ۱۰ فیلم تلویزیونی جدید را در دستور کار خود قرار داده است.

 • ساخت 10 فیلم تلویزیونی «بیم امید»، «هدیه‌ای برای من»، «دعوتنامه»، «آسمان سر پناه»، «آقای عبدی نصب و بانو»، «عامری»، «سلام مامان»، «فرشته‌ها در همین نزدیکی‌اند»، «بسته 57» و «نام و نام خانوادگی» در دستور کار شبکه دو سیما قرار گرفت.

  این تله فیلم‌ها امسال به سفارش گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه زندگی تهیه می‌شوند.

  تهیه‌کنندگی «بیم امید» را علی حجازی‌مهر بر عهده دارد و فیاض موسوی آن را کارگردانی خواهد کرد.

  «بیم امید» زندگی زوج جوانی را به تصویر می‌کشد که در آستانه ازدواج قرار دارند، اما متوجه می‌شوند که عروس خانم به بیماری ام اس مبتلا شده و این شروع ماجراست...

  «هدیه‌ای برای من» به تهیه‌کنندگی یحیی منصور موید تولید خواهد شد، این فیلم تلویزیونی درباره زوجی است که در آستانه جدایی قرار دارند اما حضور دو کودک در زندگی آن ها مانع از این کار می‌شود.

  تله فیلم «دعوتنامه» نیز به تهیه‌کنندگی رضا توکلی تولید می‌شود، این فیلم داستانی برشی از زندگی یک رزمنده دفاع مقدس را به تصویر می‌کشد. دختر این رزمنده دوستان قدیمی پدرش را دور هم جمع می‌کند تا به واسطه این دیدار کدورتی که بین او و یکی از دوستان قدیمی اش به وجود آمده بر طرف شود.

  همچنین تهیه کننده سریال «یه تیکه زمین» امسال تله فیلم «آسمان سر پناه» را به شبکه دو سیما می‌آورد. محمدعلی اسلامی قصه زندگی یک قاضی را به تصویر می‌کشد که سال‌ها پس از صدور حکم قصاص برای مجرمی، با خانواده او آشنا شده و وارد زندگی آن‌ها می‌شود.

  گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه دو ساخت تله فیلم «آقای عبدی نصب و بانو» را نیز در دستور کار قرار داده است، این تله به تهیه کنندگی حسن اسدی و کارگردانی حمید اکرمی ساخته خواهد شد.

  «آقای عبدی نصب و بانو» فیلمی طناز است و ماجرای زندگی زوجی را روایت می‌کند که هر بار قصد برگزار کردن مراسم عروسی می‌گیرند، اتفاق تازه‌ای رخ می‌دهد.

  انوش جعفریان، تهیه کننده نیز امسال با تله فیلم «عامری» به شبکه دو می‌آید، عامری درباره چند سالمند است که در زمان جنگ ناخواسته به سمت منطقه جنگی می‌روند و این شروع ماجراست...

  رضا هادی امسال تهیه‌کنندگی دو تله فیلم «سلام مامان» و «فرشته‌ها در همین نزدیکی‌اند» در شبکه دو سیما بر عهده دارد.

  «سلام مامان» قصه پسر بچه‌ای است که مادر خود را از دست داده و نمی‌تواند حضور نامادری را در زندگی‌اش بپذیرد. اما عاقبت تلاش و مهربانی نامادری نتیجه می‌دهد. «فرشته‌ها در همین نزدیکی‌اند» درباره مددکاری است که نمی‌تواند خود را برای مرگ کودک نیازمند کلیه ببخشد. او تلاش می کند تا با جذب کمک های مردمی گامی برای ایجاد یک بیمارستان مخصوص کودکان گام بردارد.

  «بسته 57» به تهیه‌کنندگی شهرام میلانی معتمد و کارگردانی مهرداد غفارزاده نیز امسال در گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

  «بسته 57» اقتباسی آزاد از یک ماجرای واقعی از انقلاب اسلامی ایران است.

  گروه فیلم‌های تلویزیونی ساخت یک تله فیلم طنز دیگر را نیز در دستور کار قرار داده است، «نام و نام خانوادگی» به تهیه‌کنندگی علی پور کیانی تهیه می‌شود و درباره شخصی است که دوست دارد نام و نام خانوادگی خود را عوض کند اما مدام با مشکلاتی مواجه می‌شود که بسیار جذاب و دیدنی است.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام