فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «حس تماس» در مرحله ساخت موسیقی

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  «حس تماس» در مرحله ساخت موسیقی


  «امیر توسلی» ساخت موسیقی فیلم «حس تماس» ساخته داریوش یاری و محصول مرکز سیمافیلم را آغاز کرد.

 • علی خلیلی تهیه کننده این اثر با اعلام این خبر گفت: محمود یارمحمدلو تدوین فیلم را به پایان رسانده و امیر توسلی به زودی ساخت موسیقی را آغاز میکند.

  وی افزود: آرش قاسمی نیز در حال صداگذاری کار است و طبق پیش بینی ما کار ظرف ده روز آینده تحویل سیمافیلم می‌شود.

  بنا بر این گزارش، صحنه‌های این فیلم در لوکیشن‌هایی چون هتل، خانه مرضیه، پارک پرواز، دانشگاه و شهربازی تصویربرداری شده است.

  فیلمنامه این فیلم بر اساس طرحی از داریوش یاری و محمود آیدین روایتگر داستان روزبه است. او یک تهیه‌کننده، سردبیر و مجری موفق رادیویی است. همسر سابق او مارال، کمی بعد از تولد مانلی؛ فرزندشان آنها را ترک کرده به نروژ مهاجرت کرده‌است. چند سال بعد مانلی تصمیم می‌گیرد...

  زیبا بروفه، علیرضا جلالی‌تبار، الیکا عبدالرزاقی، علی سلیمانی و بازیگر خردسال ملیکا شعبان در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

  علیرضا جلالی‌تبار بازیگر تله فیلم «حس تماس» درباره نقش خود در این فیلم گفت. پس از مطالعه این فیلمنامه بسیار راغب به همکاری با این گروه شدم زیرا قصه دارای جذابیت‌های بسیاری بود که امکان مانور گسترده‌ای را برای بازیگر ایجاد می‌کرد.

  وی تصریح کرد: این داستان دارای شخصیتی بنام روزبه است که ایرانی تحصیل کرده در فرنگ است و پس از بازگشت به کشور با بحرانی در خانواده موجه می شود و باید تلاش کند تا این بحران را مرتفع سازد.روزبه شخصیت چند جانبه ای دارد و به همین دلیل برای من تجربه خوبی است کما اینکه سبک داریوش یاری به عنوان کارگردان در هدایت اثر بر مبنای حلاجی و کالبد شکافی قصه و کاراکترها شکل می‌گیرد و از این رو امکان تبادل نظر و تعامل بر روی نقش وجود دارد.

  وی اذعان داشت: وجود گروه حرفه‌ای و منسجم در پشت دوربین نیز به حرفه‌ای‌تر شدن این اثر کمک کرده است و تصور می‌کنم « حس تماس» می‌تواند یکی از آثار موفق سیمافیلم باشد.

  فهرست عوامل پشت دوربین این اثر عبارتند از: تهیه کننده: علی خلیلی، مدیر تصویربرداری: حمید رحیم‌زاده، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امیر مسعود اصلاح، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، صدابردار: سلیم احدی، طراح صحنه و لباس: مهدی سعیدی، مدیر تولید: حسین باقریان، مدیر تدارکات: مهدی علیپور، عکاس: یلنا گرگیا.

  «حس تماس» در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سیمافیلم تولید می‌شود.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام