فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • هشتمین فیلم «اره» بازار فیلم آمریکا را قبضه کرد

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  هشتمین فیلم «اره» بازار فیلم آمریکا را قبضه کرد


  به نقل از مهر، «جیگساو» با فروش ۱۶.۳ میلیون دلار با اکران در ۲۹۴۱ سالن سینما فیلم پرفروش هفته در آمریکای شمالی شد.
  در حالی که انتظار می‌رفت این فیلم بتواند با فروش ۲ میلیون دلار اولین آخر هفته اکران خود را شروع کند، اما موفق به کسب این میزان از فروش نشد.

 • اولین آخر هفته اکران «سابربیکن» ساخته جرج کلونی نیز که در ۲۰۴۶ سالن سینما اکران شد تنها فروشی ۲.۸ میلیون دلاری را همراه داشت. این فیلم یکی از بدترین فروش‌های سه روز اول اکران را برای فیلمی از پارامونت در تاریخ فعالیت این کمپانی رقم زد. این فیلم جایگاه نهم جدول فروش را به خود اختصاص داد.
  مت دیمون، جولین مور، جاش برولین و اسکار آیزاک بازیگران این فیلم هستند که داستان آن در سال ۱۹۵۹ رخ می‌دهد. این فیلم برمبنای فیلمنامه برادران کوئن ساخته شده است.
  فیلم کمدی – ترسناک «بو ۲! هالووین مَدیایی» ساخته تایلر پری نیز با فروشی۱۰ میلیون دلاری در دومین هفته اکران خود در رده دوم پرفروش‌ها ایستاد و مجموع فروش خود را به رقم ۳۵.۵ میلیون دلار رساند.
  «توفان جغرافیایی» در دومین هفته اکرانش ۵.۶ میلیون دلار دیگر فروخت تا مجموع فروشش را به ۲۳.۵میلیون دلار برساند و فیلم سوم جدول شود.
  فیلم ترسناک «روز مرگ مبارک» نیز با اکران در ۳۵۳۵ سالن سینما در سومین هفته فروشش ۵ میلیون دلار در این هفته فروش کرد تا مجموع فروشش به رقم ۴۸.۳ میلیون دلار برسد.
  «بلید رانر ۲۰۴۹»‌ ساخته دنی ویلنو نیز با فروش ۳.۹ میلیون دلاری در مجموع در چهار هفته ۸۱.۳ میلیون دلار فروخته است. این فیلم با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده‌است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام