فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • توقف «مشعل پنج» در مرحله تحقیق و نگارش

  ۱۳۹۱/۰۹/۲۳
  تعداد نظر :(#)

  توقف «مشعل پنج» در مرحله تحقیق و نگارش


  فیلم سینمایی ـ تلویزیونی «مشعل پنج» که فیلمنامه آن قرار است توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح نوشته شود. چند ماهی است به علت عدم تامین بودجه تحقیق توسط سیمافیلم متوقف مانده است

 • فیلم سینمایی - تلویزیونی «مشعل پنج» که فیلمنامه آن قرار است توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح نوشته شود. چند ماهی است به علت عدم تامین بودجه تحقیق توسط سیما فیلم متوقف مانده است.

  بنابراین گزارش، «مهرداد غفارزاده» فیلمنامه‌نویس و کارگردان فیلم در گفت‌وگواین با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: از آنجا که داستان فیلم براساس یک اتفاق واقعی در صنعت نفت و گاز است، جهت نگارش فیلمنامه، نیاز به تحقیق همه جانبه است و نیاز به سفر به آن منطقه است تا زوایای مختلف اتفاق بررسی دقیق شود.

  کارگردان «گیرنده» در ادامه به فارس، گفت: اتفاقا سوژه فیلم، سوژه‌ایی به روز است و برای وضعیت فعلی کشورمان که از سوی جهان در همه موارد تحریم هستیم، به ویژه در صنعت نفت و گاز، شور آفرین است و در جهت حمایت از متخصصان صنعت نفت وگاز و همچنین تولید ملی است.

  غفارزاده با اعلام این مطلب که در انتظار تامین بودجه نگارش فیلمنامه است، توضیح داد: دو، سه ماهی است که با سیما فیلم قرارداد تحقیق و نگارش فیلمنامه مذکور را بسته‌ام اما برای دریافت قسط اول آن جهت سفر به جنوب و منطقه آغاجاری و پالایشگاه گاز «بید بلند» دچار مشکل شدم و هنوز قسطی را دریافت نکرده‌ام.

  غفارزاده تصریح کرد: هر چند هنوز از روابط عمومی وزارت نفت نیز پاسخ قطعی برای همکاری دریافت نکرده‌ایم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام