فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اکران فیلم‌های کمدی در محرم برخلاف دستور سازمان سینمایی ادامه دارد

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  تعداد نظر :(#)

  اکران فیلم‌های کمدی در محرم برخلاف دستور سازمان سینمایی ادامه دارد


  پس از انتشار نامه مدیر کل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی به شورای صنفی نمایش در مورد عدم اکران فیلم‌های کمدی در ماه محرم، سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که فیلم‌های طنز تا پایان روز جمعه (امشب) می‌توانند در سینماهای کشور به نمایش درآیند.

 • اما بر خلاف حکم سازمان سینمایی، پردیس‌های سینمایی شهر تهران تا روز یکشنبه هفته آینده اقدام به ارائه بلیت‌های فیلم‌های کمدی کرده‌اند.

  روز گذشته غلامرضا فرجی در واکنش به نامه مدیر کل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی در مورد عدم اکران فیلم‌های کمدی در ماه محرم اعلام کرد که دو فیلم «نهنگ عنبر۲» و «اکسیدان» تنها تا پایان روز جمعه می‌توانند در سینماهای کشور به نمایش درآیند. سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین اعلام کرد که فیلم‌های «ساعت پنج عصر» مهران مدیری و «من و شارمین» بیژن شیرمرز با این‌که کمدی هستند می‌توانند در ماه محرم به اکران خود ادامه دهند.

  اما با این‌که فرجی اعلام کرده فیلم‌های سامان مقدم و حامد محمدی تنها تا امروز می‌تواند در سینماهای کشور اکران شوند، با مراجعه به سایت سینماتیکت می‌توان دید که پردیس کوروش، پردیس چارسو و مگامال بلیت‌های این دو فیلم را در روزهای روز شنبه و یکشنبه برای خرید مخاطبان ارائه کردند.
  حالا باید دید واکنش سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش به اکران فیلم‌های کمدی در ماه محرم چه خواهد بود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

فروش فیلمها مشهد تخفیف فروش فیلمها فروش فیلمها

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام