فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «هوش سیاه۲» به نیمه رسید

  ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  «هوش سیاه۲» به نیمه رسید


  تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه2» به کارگردانی «مسعود آب‌پرور» به نیمه رسید.

 • سیدمرتضی فاطمی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی با اعلام این خبر گفت: تصویربرداری مجموعه «هوش سیاه2» که در حال حاضر یکی از مهمترین تولیدات رسانه ملی در حوزه سریال‌های امنیتی-انتظامی محسوب می‌شود به‌رغم برخی فراز و فرودها تا به امروز طبق برنامه پیش‌رفته است.وی افزود: طبق برنامه‌ریزی اولیه تصویربرداری مجموعه به‌زودی از مرز 50 درصد خواهد گذشت اما لازمه اجرایی شدن ایده‌آل این برنامه‌ریزی حمایت بیش از پیش نهادها و ارگان‌های حامی مجموعه است.
  تهیه‌کننده «هوش سیاه2» در ادامه گفت: سری دوم مجموعه «هوش سیاه» از نظر داستانی فضایی جذاب و پرکشش دارد و با توجه به کیفیت پیشرفت پروسه تولید می‌تواند به یکی از تولیدات ماندگار تلویزیون تبدیل شود.

  فاطمی با اشاره به ضبط بخش‌هایی از مجموعه در یکی از کشورهای همسایه تأکید کرد: تصویربرداری مجموعه 4 ماه دیگر ادامه خواهد داشت و احتمالاً پس از طی مراحل پس از تولید، در بهار سال آینده شاهد پخش این مجموعه از تلویزیون خواهیم بود.

  مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه2» محصول سیمافیلم است و به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی سیدمرتضی فاطمی مقابل دوربین رفته‌است. فیلمنامه این مجموعه را همچون سری اول، آرش قادری به رشته تحریر درآورده ‌است. در این مجموعه ایفای دو نقش اصلی همچنان برعهده حسین یاری و کیکاوس یاکیده خواهد بود و بازیگران دیگری چون حسین سحرخیز، کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیررضا دلاوری، سودابه بیضایی، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، سعید دولتی، حسن خوانساری، کاظم هژیرآزاد، بهناز توکلی، کاوه ایرانی، زهرا سعیدی و... ایفای سایر نقش‌ها را برعهده دارند.
  در این مجموعه خسرو نصیری‌خواه برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان است. مدیریت تصویر و صدا هم به ترتیب برعهده حسن کریمی و اصغر آبگون خواهد بود. سایر عوامل مجموعه عبارتند از: مرتضی مظفری؛ صدابردار، حسین مجد؛ طراح صحنه و لباس و علی اسماعیلی دستیار صحنه، نوید فرح‌مرزی؛ طراح گریم، شیدا باسم‌چی؛ منشی صحنه، علی رضایی؛ مدیر تدارکات، عبدالله شهباززاده؛ مدیر تولد، محمدمهدی توسلی؛ عکاس و محمد صابری؛ مدیر روابط عمومی.

  منبع : خبرگزاری فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام