فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • امیرحسین صدیق پلیس «بهترین همسایه دنیا» شد

  ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  امیرحسین صدیق پلیس «بهترین همسایه دنیا» شد


  تصویربرداری تله فیلم «بهترین همسایه دنیا» به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا ایزدی یکتا با صحنه‌های تعقیب و گریز به پایان رسید.

 • تصویربرداری تله فیلم «بهترین همسایه دنیا» با ضبط صحنه‌های تعقیب و گریز در مقابل پاساژ مفید ستارخان به پایان رسید.

  تصویربرداری این تله فیلم ظرف 25 جلسه در تهران انجام شد و هم اینک تدوین و صداگذاری فیلم توسط مرادیان انجام می شود تا برای پخش در ایام نوروز 92 از شبکه دو سیما آماده شود.

  در این فیلم امیرحسین صدیق، روشنک عجمیان، حسن اکلیلی، اردلان شجاع کاوه، ابوالفضل همراه، معصومه موسوی و عباس جمشیدی فر به ایفای نقش پرداختند.

  به گفته ایزدی یکتا از میان بازیگران شجاع کاوه انتخاب اول کارگردان برای ایفای نقش مستور بوده است و در شروع کار این بازیگر به دلایلی نتوانسته بود به گروه ملحق شود که با اصرار مجدد کارگردان و تهیه‌کننده به پروژه پیوست.

  شجاع کاوه در این تله‌فیلم ایفاگر نقش یک دزد معروف طلافروشی است که سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارد. صدیق نیز نقش یک پلیس وظیفه شناس را ایفا کرده که از قضا مأموریت دارد تا این دزد را دستگیر کند. این در حالی است که این دو به طور اتفاقی همسایه یکدیگر می‌شوند و همین باعث به وجود آمدن اتفاقات جالبی بین آنها می‌شود... .

  تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

  نویسنده: فرزاد ابوحمزه/ کارگردان: عباس مرادیان/ تهیه‌کننده: محمدرضا ایزدی یکتا/ دستیار برنامه ریز: رضا درگزی/ مدیر تصویربرداری: مجید گل سفیدی/ مدیر صدابرداری: هادی افشار/ طراح صحنه و لباس: غلامرضا درگزی/ طراح گریم: غلامرضا جهانمهر/ مدیر تولید: علی اصغر ایزدی یکتا/ مدیر تدارکات: حسین لنجابی/ عکاس: آرش شاه محمدی/ مجری طرح: مصطفی عطاران.

  عباس مرادیان پیش از این ساخت فیلم سینمایی «مامان بهروز منو زد» و تله‌فیلم های «به من نگو دزد» و... را در کارنامه خود دارد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام