فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فلورا سام سریال «باغ سرهنگ» را کلید زد

  ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  فلورا سام سریال «باغ سرهنگ» را کلید زد


  مجموعه تلویزیونی «باغ سرهنگ» به کارگردانی «فلورا سام» کلید خورد.

 • تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «باغ سرهنگ» به نویسندگی و کارگردانی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی در تهران کلید خورد.

  بنا بر این گزارش، تصویربرداری در لوکیشن‌های مختلفی پپیگیری شده و در حال حاضر تصویربرداری در لوکیشینی واقع در شوش ادامه دارد.

  مجید صالحی، نیما فلاح، مریم سعادت، آناهیتا همتی، سحر ولدبیگی، فاطمه هاشمی، افسر اسدی، فرهاد بشارتی، محمدرضا عباس‌نژاد، مجید شهریاری، نسترن سالار و... بازیگران اصلی این مجموعه هستند و طی چند روز آینده در حدود 10 بازیگر مطرح دیگر نیز به این جمع اضافه خواهند شد.

  «باغ سرهنگ» در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای با مضمونی کمدی تولید می‌شود و در خلاصه داستانش آمده: یک خواننده جوان برای ضبط آلبوم موسیقی خود دچار مشکل مالی شده است. او تصمیم می‌گیرد با عقد نامزد خود از وام ازدواج برای حل مشکلش استفاده کند. بعد از عقد آنها برای اینکه جایی برای زندگی ندارند تصمیم می‌گیرند باغ متروکه سرهنگ که از اقوام دور اوست برای زندگی استفاده کنند. آنها در باغ با اتفاق عجیبی مواجه می‌شوند که...

  سام پیش از این ساخت مجموعه‌های تلویزیونی «راز پنهان»، «توطئه فامیلی»، «تا رهایی»، «نشانی»، «ماه عسل» و مینی سریال «ناز و نیاز» را با تهیه‌کنندگی اوجی در کارنامه خود داشته است.

  سایر عوامل اصلی «باغ سرهنگ» عبارتند از: مدیر تصویربرداری: افشین احمدی، مدیر صدابرداری: کریم کاشانی، طراحان گریم: احسان رناسی، شیوا پاک نیت، مدیر تولید: عباس دقاقی، عکاس: فریال اوجی، مدیر تدارکات: حسین لنجابی و...
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام