فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ویژه برنامه‌های شبکه دو به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

  ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  ویژه برنامه‌های شبکه دو به مناسبت میلاد امام رضا(ع)


  «عصر خانواده»، «آیینه خانه» و «روز از نو» به «پابوس» امام رضا(ع) می‌روند.

 • شبکه دو سیما، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته با تدارک ویژه برنامه‌هایی به استقبال ولادت فرخنده امام هشتم شیعیان امام رضا(ع) می‌رود. در این ایام برنامه‌های «عصر خانواده»، «آیینه خانه»، «پابوس» و «روز از نو» با ویژه برنامه‌های جذاب و دیدنی به خانه مخاطبان خود می‌روند.

  در روز میلاد امام رضا(ع) برنامه «آیینه خانه» و «پابوس» از مشهد مقدس روی آنتن تلویزیون می‌رود. مضمون این برنامه‌ها هر دو با محوریت ولادت امام رضا(ع) پخش می‌شوند و رسالت بوذری اجرا و سیدعلی احمدی تهیه‌کنندگی آن ها را بر عهده خواهد داشت.

  سیدعلی احمدی در این باره به فارس گفت: در روز میلاد فرخنده امام هشتم حجت الاسلام شهاب مرادی نیز به مشهد مقدس مشرف می‌شوند تا بتوانیم این برنامه را از حرم مطهر این حضرت روی آنتن بفرستیم.

  وی افزود: برنامه «آیینه خانه» و «پابوس» هر دو پس از اذان مغرب پخش می‌شوند و در آنها درباره موضوعات مرتبط با ولادت این امام بزرگوار صحبت خواهیم کرد.  اهتزار پرچم حرم امام رضا(ع) در عصر خانواده

  همچنین حسن بزرگی گفت: «عصر خانواده» دوشنبه و سه شنبه این هفته با تدارک ویژه برنامه ای به مناسبت ولادت امام هشتم شیعیان امام رضا(ع) روی آنتن می‌رود.

  وی از حضور میهمانان چهره در برنامه خبر داد و گفت: قصد داریم در شب میلاد امام مهربانی مخاطبان خود را سورپرایز کنیم، به همین دلیل از حضور چهره‌ها و خواننده‌ها محبوب و شناخته شده در این ویژه برنامه‌ها استفاده خواهیم کرد.

  این تهیه کننده با اعلام اینکه این برنامه رویکردی تبیینی دارد، افزود: در این دو برنامه میزبان دکتر رنجبری‌پور (روانشناس) و دکتر شریفی یزدی (جامعه شناس خانواده) خواهیم بود، این دو بزرگوار درباره تأثیر اعیاد مذهبی بر سلامت روانی افراد و جامعه اظهار نظر خواهند کرد.

  وی گفت: در این ویزه برنامه‌ها با حضور خدام حرم امام رضا(ع) یکی از پرچم‌های حرم مطهر امام رضا(ع) در استودیو برنامه عصر خانواده به اهتزار در می‌آید.

  تهیه کننده برنامه صبحگاهی «روز از نو» نیز از تدارک ویژه برنامه‌هایی به مناسبت میلاد فرخنده امام هشتم شیعیان خبر داد و گفت: از آغاز دهه کرامت دو بخش داستان و یکی بود یکی نبود این برنامه به طور ویژه به دلنوشته‌ها و تصاویر و خاطرات مردمی از حرم اما رضا علیه السلام اختصاص پیدا کرده است.

  رضا داستانی گفت: در این بخش‌ها مجموعه داستان‌ها، خاطرات، دلنوشته، تصاویر و فیلم‌های مخاطبان این برنامه صبحگاهی از آنتن شبکه دو پخش می‌شود.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام