فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • عاقبت کار یک برنامه تلویزیونی/ بهروز افخمی از دلایل جلوگیری از حضور تهیه‌کننده‌ای در برنامه "هفت" گفت، که ظاهرا با قوم و خویش رییس افخمی در شبکه سه اختلاف دارد: «خودم نخواستم»!

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
  تعداد نظر :(#)

  عاقبت کار یک برنامه تلویزیونی/ بهروز افخمی از دلایل جلوگیری از حضور تهیه‌کننده‌ای در برنامه "هفت" گفت، که ظاهرا با قوم و خویش رییس افخمی در شبکه سه اختلاف دارد: «خودم نخواستم»!


  شب گذشته نرگس آبیار کارگردان "نفس" مهمان برنامه "هفت" بود و در میانه برنامه، از جلوگیری از حضور تهیه‌کننده فیلم برای حضور در برابر دوربین‌ها گفت. محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده مذکور، این فیلم را با همکاری یکی از قوم و خویش‌های پورمحمدی، رییس شبکه سه تهیه کرده، و ظاهرا بر اساس آن چه از گفتگوی شب گذشته برمی‌آمد، با یکدیگر اختلاف پیدا کرده‌اند.

 • بهروز افخمی مجری برنامه هم که متاسفانه هوش مخاطب را دست کم می‌گیرد، همانند اوقاتی که به دلیلی یکی از آیتم‌های برنامه آماده نیست و برایش دلایل عجیب و غریب می‌آورد (یک بار گفته بود ویدیوی فروش فیلم‌ها را در ابتدای برنامه پخش نمی‌کند، چون فروش فیلم‌های این هفته در سالن‌های سینما کمتر بوده!!!)، در پاسخ به آبیار گفت خودش خواسته تهیه کننده به برنامه نیاید چون اختلاف تهیه‌کننده‌ها برای مخاطب جالب نیست و از آبیار خواست تا با یکدیگر درباره نور سیستم پخش در سالن‌های سینما صحبت کنند!!!
  افخمی امروز در گفتگو با روزنامه صبا، بار دیگر بر این موضع‌اش پافشاری کرده:
  «اصلا تصميم گيري درباره ترکيب مهمانان و انتخاب موضوع برنامه در اتاق فکر «هفت» انجام مي شود و پس از جمع بندي نهايي و گرفتن تائيد از مديرگروه اجتماعي شبکه، هماهنگي لازم براي دعوت از مهمانان صورت مي گيرد. در جلسه تصميم گيري مهمانان و محتواي اين قسمت از برنامه، حتي اسمي از تهيه کنندگان «نفس» برده نشد، چه برسد به اينکه به عنوان مهمان براي حضور در برنامه دعوت شوند.

  وي افزود: آقاي قاسمي براي همراهي با عوامل فيلم شان در پشت صحنه «هفت» حاضر شدند و تمايل به شرکت در ميزگرد برنامه داشتند که طبعا امکان پذير نبود و بنا بر تصميم مجموعه اتاق فکر و شخص بنده، در برنامه حضور نيافتند. افخمي خاطرنشان کرد: در ساختار برنامه «هفت» بخش معرفي فيلم با نقد فيلم مجزاست. معرفي فيلم ها را بنده انجام مي دهم و با کارگردان و بازيگران چهره فيلم گفتگو مي کنيم تا با تبليغ فيلم، مخاطبان را به تماشاي فيلمي که به تازگي روي پرده سينماها رفته ترغيب کنيم. بهروز افخمي در پاسخ به پيشينه حضور تهيه کنندگان برخي فيلم ها در ميزگرد معرفي آثار در برنامه «هفت» و بطور مثال درباره فيلم «سيانور» و علت حضور سيدمحمود رضوي به عنوان تهيه کننده در برنامه گفت: اين اتفاق درباره يکي دو فيلم ديگر نيز رخ داد که ما از تهيه کنندگان نيز براي حضور در برنامه دعوت کرديم. درباره آقاي رضوي هم بايد بگويم که او يک سرمايه گذار شخصي بوده و از سويي تهيه کننده باسابقه و مهم سينماست که سالانه چند فيلم مهم را تهيه کنندگي مي کند.
  اما در فيلم «نفس» بيش از ۸۰ درصد از هزينه اين فيلم با پول دولتي تهيه شده که دو سوم سرمايه مربوط به «بنياد مستضعفان» و باقي مربوط به ديگر ارگانها و فارابيست و ديگر تهيه کننده ها مي باشد. اکنون ميان دو تهيه کننده ديگر که مجموعا کمتر از ۲۰ درصد سهم دارند، اختلافاتي پيش آمده و موجب کدورت هايي شده است. لذا باتوجه به اينکه هيچ کدام از تهيه كنندگان اهميت وجايگاه قابل توجهي براي حضور و صحبت کردن در برنامه را ندارند، شخصا صلاح ديدم هيچ کدام از اين دو تهيه کننده در برنامه شرکت نکنند. در عوض کارگردان و بازيگران فيلم «نفس» طبق روال به برنامه دعوت شدند.
  افخمي ادامه داد: تنها اين مورد نيست که تهيه کننده به اين برنامه دعوت نشده است. تهيه کننده هاي ديگري هم مايل به حضور در اين برنامه بودند که ما با توجه به سياست هايمان از هنرمندان هر فيلم دعوت مي‌کنيم.

  واکنش تهیه‌کننده نفس:

  این در شرایطی است که محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده نفس، در واکنش به انتشار این خبر در روزنامه مذکور، (این روزنامه در زمان افشای رقم برآورد برنامه هفت در ماه‌های گذشته، به سرعت اخباری از زبان سازندگان برنامه منتشر کرده بود)، به پیامی تلگرامی در ساعات نیمه‌شب بسنده کرد:
  «با تشکر از تلاش آقای شفیعی عزیز، نیاز به دروغگویی نیست
  ما بخشیدیم
  محمدحسين قاسمی (تهیه کننده فیلم نفس)»
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام