فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • عرب‌نیا و راد کاندیدای حضور در سریال «اسیر»

  ۱۳۹۲/۰۱/۲۷
  تعداد نظر :(#)

  عرب‌نیا و راد کاندیدای حضور در سریال «اسیر»


  مجموعه تلویزیونی «اسیر» با موضوع زندگی یک شهید به کارگردانی «سیدمهدی رضازاده» خرداد ماه در مشهد مقدس کلید می‌خورد.

 • مجموعه تلویزیونی «اسیر» به تهیه‌کنندگی ناصر روئین تن و کارگردانی سیدمهدی رضازاده خرداد امسال در مشهد مقدس کلید می‌خورد.

  بنا بر این گزارش روئین‌تن گفت: پیش تولید این سریال روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و تصویربرداری سریال خرداد امسال در مشهد آغاز خواهد شد.

  وی افزود: «اسیر» به سفارش گروه فرهنگ، تاریخ و هنر در 13 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش از آنتن شبکه دو تهیه می‌شود؛ این سریال زندگی بسیجی پاسداری با نام محمد حکمت را به تصویر می‌کشد که به سبب رشادت و درایت بسیار به طور مشترک از سوی سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران برای شناسایی فردی عراقی به نام فرهان انتخاب می‌شود.

  این تهیه کننده گفت: با فریبرز عرب‌نیا، سعید راد، حمیدرضا پگاه و مهدی فقیه برای بازی در این پروژه مذاکره کردیم، توافق های اولیه صورت گرفته اما تا زمان انعقاد قرارداد حضور این بازیگران قطعی نیست.

  وی با بیان این که نگارش فیلمنامه سریال توسط سید مهدی رضازاده انجام گرفته است، افزود: ناصر هاشم زاده نیز به عنوان مشاور نویسنده و جمال شورجه نیز به عنوان مشاور کارگردان در این پروژه ما را همراهی می‌کنند.

  روئین تن با بیان این که لوکیشن‌های این سریال در مشهد، کربلا و لبنان قرار دارند، گفت: بخش‌هایی از این سریال که بر اساس فیلمنامه در بلژیک اتفاق می‌افتد بنا بر مشکلاتی که وجود داشت در لبنان تصویربرداری خواهد شد.

  وی افزود: تصویربرداری این سریال توسط ابراهمیم حبیبیان انجام می گیرد، امیر رضا چهارراهی نیز تدوین این اثر را بر عهده خواهد داشت.

  این تهیه کننده ادامه داد: دکتر بیضایی ( جلوه های ویژه) و شاپور ترکمن سرابی (طراح گریم) نیز در این پروژه ما را همراهی می کنند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام