فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • بهترین‌های تلویزیون در رمضان ۹۲ تجلیل شدند

  ۱۳۹۲/۰۶/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  بهترین‌های تلویزیون در رمضان ۹۲ تجلیل شدند


  معاونت سیما از بهترین برنامه‌های تلویزیون در ماه مبارک رمضان تجلیل کرد.

 • مراسم قدردانی از دست‌اندرکاران تولید برنامه‌های رمضان و تابستان 92 در سیما امروز عصر با حضور علی دارابی معاون سیمای جمهوری اسلامی، آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس حوزه علمیه، غلامعلی حداد عادل و جمعی از مدیران شبکه‌های سیما در سالن رضوان بسیج صداوسیما برگزار شد.

  بنا بر این گزارش، در این مراسم در بخش مجموعه‌های نمایشی از مجموعه‌های دودکش تولید شبکه یک سیما؛ مادرانه تولید شبکه سه سیما و بوی باران از مجموعه‌های نمایشی ویژه لیالی قدر تولید شبکه دو سیما قدر‌دانی شد .

  در این مراسم همچنین از 38 برنامه در ساختارهای تلاوت قرآن، سخنرانی و کارشناسی مذهبی، گفت‌وگو محور، افطار و سحر، معارفی، مستند دینی، کودک و نوجوان، شب‌های قدر و 1447 تجلیل وبه برنامه‌سازان آن‌ها جوایزی اهدا شد.

  در ساختار تلاوت قرآن سه برنامه ترتیل قرآن از آران و بیدگل تولید شبکه قرآن و معارف سیما، ترتیل قرآن تولید شبکه سه سیما و ترتیل قرآن نوجوانان تولید شبکه دو سیما به ترتیب به تهیه‌کنندگی آقایان میثم آقا بیگی، سید مصیب لواسانی، حامد نجفی و علی کریمی معرفی شدند.

  در بخش سخنرانی و کارشناسی مذهبی، برنامه های سخنرانی آیت‌الله مکارم شیرازی از شبکه قرآن و معارف سیما ، شیخ حسین انصاریان از شبکه دو سیما ، حجت‌الاسلام هاشمی نژاد از شبکه تهران سیما و آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی از شبکه یک سیما به ترتیب به تهیه‌کنندگی عبدالمجید کوچکیان، سعید پورفرج، سریر سرشار، سیدمحمد هادی حجتی برگزیده شدند و از برنامه سخنرانی آیت‌الله جوادی آملی (شبکه چهار سیما ) به تهیه‌کنندگی موسسه تحقیقاتی اسرا نیز قدردانی شد.

  برنامه‌های راز از شبکه چهار سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای نادر طالب‌زاده، سمت خدا از شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی حسین رکنی و اجرای نجم‌الدین شریعتی و برنامه آبی آسمان از شبکه تهران سیما به تهیه‌کنندگی رضا درویش نوری و اجرای علیرضا غفاری به عنوان بهترین برنامه‌های گفت‌وگو محور و ترکیبی با رای هیات داوران انتخاب شدند و از آنها قدردانی شد.

  ماه خدا برنامه سحرگاهی شبکه یک سیما به عنوان بهترین برنامه سحرگاهان در رمضان 92 انتخاب شد و از سعید عباسی و مجید نادری تهیه کنندگان برنامه، حسن سلطانی مجری آن و فرخ نعمتی ( مجری وصیت‌نامه خوانی شهدا ) در برنامه قدردانی شد.

  بر اساس رای هیات داوران برنامه ماه عسل به تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از شبکه سه سیما به عنوان بهترین برنامه زمان افطار معرفی شد.

  ویژه برنامه معارفی آفاق تولید شبکه قرآن و معارف سیما نیز به عنوان بهترین برنامه معارفی انتخاب و به تهیه‌کننده آن محمد سلیمی جوایزی اهدا شد.

  در بخش مستندهای معارفی داغ عشق شبکه چهار سیما ، شکر ماه شبکه تهران سیما و مدرسه فیض شبکه چهار سیما به تهیه‌کنندگی آقایان حبیب‌الله ذوالفقاری ، رضا هاشمی و عبدالله حاجی محمدی شایان قدردانی شناخته شدند. همچنین از آقایان رضا برجی و محمود جوانبخت تهیه‌کنندگان و کارگردان‌های مستند در امتداد غدیر نیز قدردانی شد این مستند در ماه مبارک رمضان از شبکه‌های مستند و یک سیما روی آنتن رفت.

  مستندهای پایداری در قاب تولید شبکه یک و فرقه‌های سری تولید شبکه مستند به ترتیب به تهیه‌کنندگی محمدمهدی فرودگاهی و اسماعیل حاج حیدری نیز در بخش مستندهای تابستانی نیز برگزیده شدند. از برنامه 1447 نیز شبکه‌های قرآن و معارف، سه و تهران معرفی شدند و به ترتیب از تهیه‌‌کنندگان آن آقایان محمدجواد قلیچ‌خوانی، محسن سید حسینی و رضا درویش نوری قدردانی شد.

  برنامه آستان قدس رضوی از شبکه یک و برنامه مسجد جامع گرگان تولید شبکه قرآن و معارف نیز به عنوان بهترین برنامه‌های لیالی قدر معرفی شدند و از تهیه‌کنندگان آن آقایان بهروز امانی و مهدی حسین‌زاده قدردانی شد.

  در بخش برنامه‌های کودک کتابخانه عمو پورنگ تولید شبکه دو سیما معرفی و به مسلم آقاجان زاده تهیه‌کننده؛ احمد درویش علی‌پور کارگردان؛ حجت‌الاسلام محمدی کارشناس و داریوش فرضیایی و امیرمحمد متقیان مجریان برنامه جایزه اهدا شد.

  برنامه ساعت25 شبکه تهران سیما به تهیه‌کنندگی محمود محمودی و اجرای محمدرضا قدیریان و برنامه ادبستان شبکه آموزش سیما به تهیه‌کنندگی سید محمد مناجاتی در بخش برنامه های ترکیبی تابستان برگزیده شدند.

  در بخش برنامه‌های طنز برنامه‌های قند پهلو شبکه آموزش و خنده بازار شبکه سه جایزه گرفتند.

  در بخش مسابقات ورزشی از برنامه‌های ورزشی والیبال به تهیه‌کنندگی بهزاد کاویانی از شبکه سه سیما قدردانی شد میان برنامه پایی که جا ماند تولید شبکه سه سیما نیز در ساختار میان برنامه‌های معارفی و از سهراب تازیکه تهیه‌کننده و سیدناصر حسینی راوی آن تقدیر شد.

  در این مراسم همچنین از علیرضا نیک ‌اندیش مدیر تامین برنامه شبکه سه سیما به علت چیدمان جشنواره فیلم‌های طنز قدردانی شد.

  ویژه برنامه زنده روز جهانی قدس شبکه دو سیما نیز به عنوان بهترین برنامه این روز شناخته شد و به همین مناسبت از یدالله سلطانیان مدیر پخش و محسن همتی نژاد مدیر تامین برنامه این شبکه تجلیل شد.

  در ادامه به دلیل اطلاع‌رسانی خوب و به موقع در ایام ماه مبارک رمضان و تابستان 92 از خانم‌ها فهیمه کوه‌خضری مدیر روابط‌عمومی سیما و فریبا جعفری تهیه‌کننده برنامه شما و سیما قدردانی شد.

  مرکز تولید و فنی سیما نیز به دلیل حضور دائم و هماهنگ با بخش‌های برنامه‌ساز همواره مورد قدردانی بوده‌اند در این بخش از آقای فریدون شالیان به علت پوشش برنامه زنده افطار ماه عسل و محمد حسن صادقی فر همکار استودیو 24 قدردانی شد.

  در بخش دیگری از این مراسم از مدیران گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما دکتر امیر سیاح، مدیر گروه اجتماعی شبکه تهران ناصر کریمان، مدیر گروه تلاوت شبکه قرآن و معارف سید عباس انجام و نماینده شورای معارف سیما رضا کاشانی اسدی تجلیل شد.

  حجج اسلام غضنفری (شبکه یک)، غیاث (شبکه 2)، حاج ابوالقاسم (شبکه 3)، فرحزادی (شبکه 3) و محسن اسماعیلی و سیدمحسن میرباقری نیز از جمله کارشناسان مذهبی برنامه‌های ماه مبارک رمضان بودند که دراین مراسم از آنها قدردانی شد.

  معاونت سیما در این مراسم همچنین از تولیت‌های اماکن مذهبی و مراکز استان‌ها، قاریان و ذاکرین اهل بیت در بخش دیگری از این مراسم تجلیل کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام