فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • موضوع سریال تازه فریدون جیرانی: ترورهای هسته‌ای

  ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  موضوع سریال تازه فریدون جیرانی: ترورهای هسته‌ای


  سریال پلیسی «خانه امن» به کارگردانی فریدون جیرانی با موضوع ترورهای هسته‌ای در ایران تولید می‌شود.

 • به نقل از شبکه ایران: فریدون جیرانی مجری سابق برنامه «هفت» هنگام رفتن خود از این برنامه عنوان کرد که به دلیل ساخت سریالی با نام «فصل بی پروایی» اجرای برنامه «هفت» را واگذار می کند اما پس از گذشت بیش از یک سال در حالی که این پروژه در مقطعی وارد مرحله پیش تولید شد و حتی تعدادی از بازیگران آن نیز انتخاب شدند، پرونده ساخت آن بسته شد و جیرانی از ساخت سریالی پلیسی با عنوان «خانه امن» خبر داد.

  در همان زمان جیرانی با تاکید بر اینکه نمی‌خواهد درباره قصه و حتی خط کلی آن توضیح بدهد، عنوان داشت: ماجراهای قصه در زمان حال روی می‌دهد به خاطر همین اگر قصه لو برود انتظارها درباره سریال متفاوت می‌شود چون در شرایطی هستیم که سلایق سیاسی مختلفی در جامعه وجود دارد.

  بر این اساس وی ترجیح داد از قصه چیزی نگوید و در نهایت پس از گذشت چند ماه با اشاره به تم سیاسی و اکشن سریال به این نکته بسنده کند که قصه سریال در اصفهان و نطنز می گذرد و داستان زندانی‌‌ است که با ورود به ماجراهای جدید به شخصیت متفاوتی می‌رسد.

  اما مدیر گروه سریال های شبکه یک به تازگی در گفت‌وگویی با لو دادن ضمنی داستان از آغاز پیش تولید سریال خبر داده است.طبق گفته رحمان سیفی‌آزاد، این سریال 14 قسمتی قرار است با موضوع ترورهای هسته ای در ایران تولید شود و پس از آن جیرانی ساخت سریال «فصل بی پروایی» را به دست خواهد گرفت.

  در حالی که پیش از این مدیران شبکه یک سیما پخش این سریال را در پاییز امسال وعده داده بودند جیرانی از کلید خوردن سریال در نیمه دوم سال خبر داده و دلیل تاخیر ساخت «خانه امن» را تامین نشدن بودجه آن از سوی تلویزیون عنوان کرده است.

  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام