فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • شکایت نمایندگان مجلس از سریال مردمی "پایتخت ۳" به مراجع ذی‌صلاح

  ۱۳۹۳/۰۱/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  شکایت نمایندگان مجلس از سریال مردمی "پایتخت ۳" به مراجع ذی‌صلاح


  نماینده مردم آمل درمجلس: عده ای از نمایندگان مردم مازندران درمجلس از دست اندرکاران سریال پایتخت شکایت کردند.

 • به گزارش کافه سینما به نقل از نامه نیوز، دکتر عزت الله یوسفیان با اشاره به پخش سریال پایتخت که فرهنگ مازندرانی را مورد تمسخر خود قرارداده است گفت : درپایتخت شماره ۱ و۲ سعی کردیم که این مسئله را بزرک نکنیم فقط لهجه مطرح بود .
  وی افزود : متاسفانه درسریال پایتخت ۳ هتاکی را به جای رساندن که مازندرانی ها رابه عنوان انسانهای ابله و کارشان به جز توهین به همدیگر چیزی نمی باشد .

  وی بیان داشت : دراین سریال بیشتر مسائلی از قبیل به دنبال آرزو های بی مورد رفتن و ازدواج در یک کشور دیگری بروند وامثالهم مواردی واهی رامطرح می کنند وپای مسئولین مثل فرماندار ودیگر مسئولین را باز می کنند که به عنوان نمایشی جوایزی رااهدا می کنند تا دل کسی رابدست بیاورند.

  نماینده مردم آمل درمجلس اظهارداشت : این توهین به مراتب بدتر از توهینی است که به قوم بختیاری صورت گرفته است که یک توهین علنی است ومردم آرامش خود راحفظ کنند وقلم بدستان واز طریق تربیون درهمه مجالس به هیچ وجه کوتاه نیایند وحتما عکس العمل نشان بدهند .

  یوسفیان ادامه داد :این سریال طنز ویا کمدی نیست اینطور وانمود می کنند که در خانه های مازندرانی اینطور نسبت به همدیگر بی احترامی وتوهین می کنند وهیچ بوی از اعتقاد نیست .

  به گزارش کرات املی، وی درپایان اشاره کرد : عده ای از نمایندگان مردم مازندران دردسترس بودند با جمع آوری امضا شکایت خود را به کمیسیون اصل نود مجلس و به دیگر مراجع ذیصلاح ارسال نمودند .
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام