فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • گران ترین بازیگران زن و مرد 2015 در هند/ آیا انحصار خان های سینمای هند شکسته می‌شود؟

  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  گران ترین بازیگران زن و مرد 2015 در هند/ آیا انحصار خان های سینمای هند شکسته می‌شود؟


  به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، سال 2015 برای هندی ها پر از غافلگیری بود چه بسیار فیلم های پر هزینه که کارشناسان فروش بالایی برای شان متصور می شدند که شکست خوردند (مانند بمبئی ولوت) و فیلم های جمع و جوری که خوب فروختند.


 • به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، سال ۲۰۱۵ برای هندی ها پر از غافلگیری بود چه بسیار فیلم های پر هزینه که کارشناسان فروش بالایی برای شان متصور می شدند که شکست خوردند (مانند بمبئی ولوت) و فیلم های جمع و جوری که خوب فروختند.

  خان های سینمای هند؛ ، سلمان و شاهرخ فیلمهای پرفروشی داشتند. نخستین فیلم پرفروش سال Badlapur برای بازیگر جوان فیلم وارون دهاوان یک نقطه عطف رقم زد. آنوشکا شرما؛ با فیلم NH۱۰ وارد عرصه تهیه فیلم شد. او خود در این فیلم نقش اصلی را بازی می کرد.

  اما گران ترین بازیگران زن و مرد سینمای هند در سال ۲۰۱۵ را بشناسید. تفاوت دستمزد ستارگان زن و مرد بسیار فاحش است. ولی دستمزد بازیگران جوان رفته رفته به خان‌های سینمای هند نزدیک می شود.

  رانبیر کاپور: برای هر فیلم ۲۰-۲۵ کرور روپیه دستمزد می گیرد. امسال یکی از بدترین سال های حرفه ای رانبیر کاپور بود. بمبئی ولوت ورشکسته ترین فیلم سال لقب گرفت. روی نفروخت .تنها فیلم نسبتا موفق او «تماشا» بود که امتیاز علی کارگردانی کرده است.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام