فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • عوامل تله‌فیلم «صندلی چهار ساله» دچار حادثه شدند

  ۱۳۹۲/۰۳/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  عوامل تله‌فیلم «صندلی چهار ساله» دچار حادثه شدند


  چند تن از عوامل فیلم تلویزیونی «صندلی چهارساله» سر صحنه فیلمبرداری دچار سانحه شدند.

 • محمد یاوری تهیه کننده این تله فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: هفته گذشته مشغول تصویربرداری از یک پلان جاده‌ای در اتوبان اصفهان شاهین شهر بودیم که یک راننده با سرعت 180 کیلومتر قصد سبقت گرفتن از یک کامیون را داشت اما موفق نشد و با شدت از پشت با خودروی پژوی عوامل تله فیلم صندلی چهارساله برخورد کرد.

  یاوری افزود: در این تصادف دست فیلمبردار، و دستیار صدابردار ما شکست و دوربین هم که در حال ضبط پلان جاده ای بود، شکست.

  تهیه کننده تله فیلم صندلی چهارساله افزود: تصاویر این تصادف توسط دوربین ضبط شده است و ما از آنها در صحنه تصادفی که در فیلم داریم استفاده می‌کنیم.

  اما داستان این تله فیلم درباره یک نماینده مجلس به نام جهاندار است که می‌خواهد دوباره نامزد انتخابات شود اما رقبا و خانواده‌اش مخالف این کار هستند و معتقدند او محبوبیت لازم را ندارد، به همین علت جهاندار تصمیم می‌گیرد با تغییر چهره میان مردم برود و نظر آنها را درباره خودش بداند.

  بازیگران صندلی چهارساله که مضمونی طنز و اجتماعی دارد عبارتند از: محمود پاک نیت در نقش جهاندار، رضا رویگری در نقش راننده تاکسی، مهران رجبی در نقش شفیعی کاندیدای مخالف، رسول حرانف در نقش کریم، نفیسه روشن در نقش دختر جهاندار و هنرمند اصفهانی تینا میثمی در نقش گلنار.

  عوامل پشت دوربین صندلی چهارساله هم عبارتند از: تهیه کننده: محمد یاوری، کارگردان : محسن توکلی، نویسنده : علیرضا کاظمی‌پور، تصویربردار: فرزام گل سفیدی، صدابردار: حمید اسلامی، گریم : بابک شجاعی، موسیقی: آرمان موسی‌پور.

  تله فیلم صندلی چهارساله که پیش از این مصائب یک نامزدی نام داشت در گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه شده و قرار است در ایام انتخابات پخش شود.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام