فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پخش ویدیوی بسیار زشت تمسخر افراد معلول توسط نابغه گروه بیتلز

  ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  پخش ویدیوی بسیار زشت تمسخر افراد معلول توسط نابغه گروه بیتلز


  فریاد اعتراض‌ها بر سر جان لنون
  ه تازگی ویدیویی از یک کنسرت گروه بیتلز در دهه شصت میلادی در اینترنت پخش شده است که جان لنون را در حال مسخره کردن افراد معلول نشان می‌دهد.

 • این ویدیو در یک شوی تلویزیونی به نام It Was Alright in the 60s در کانال چهارم تلویزیون انگلستان پخش شده است و باعث واکنش گسترده مردم و سازمان‌های مدافع حقوق معلولان شده است.

  لنون در این ویدیو ضمن تمسخر افراد معلول و در آوردن ادای آنها از حضار می‌خواهد او را با دست زدن همراهی کنند. این شوی تلویزیونی خیلی از کارهای بحث برانگیز دهه شصت میلادی در بین سلبریتی‌ها را به تصویر می‌کشد.

  لورین بلیمی، از اعضای یکی از سازمان‌های حامی حقوق معلولان ضمن بیان این که از دیدن این کلیپ شوکه و ناراحت شده است به خبرنگار ایندپندنت گفت: "ممکن است زمان تغییر کرده باشد ولی باور این که چگونه افرادی تا به این حد مشهور نگاهی چنین زشت درباره انسان‌هایی واقعی داشته و دارند باورنکردنی است. من درک می‌کنم که نگرش افراد درباره من نسبت به زمانی که کودک بودم فرق کرده است. این که در آن زمان شخصی با ناتوانی یادگیری درملاء عام مسخره شود غیر متداول نبود. خیلی چیزها نسبت به آن زمان تغییر کرده است ولی هنوز راه زیادی باقی مانده تا مردم متوجه شوند کسانی که ناتوانی در یادگیری دارند همان امیدها، رویاها و احساسات افراد معمولی را دارند و باید با همان میزان احترام که به مردم عادی می‌شود مورد احترام قرار گیرند. ما این جا نیستیم که مسخره شویم و امیدوارم سلبریتی‌های امروز هیچوقت کارهایی شبیه به این را تکرار نکنند."
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:





کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام