فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • امیر تتلو: «خوندن برای شهدا، مجوز نمی‌خواد، اونا جنگیدن که ما راحت باشیم، مجوزم نمی‌خوان»/قسمتی از ویدئو را ببینید

  ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  امیر تتلو: «خوندن برای شهدا، مجوز نمی‌خواد، اونا جنگیدن که ما راحت باشیم، مجوزم نمی‌خوان»/قسمتی از ویدئو را ببینید


  من زمان جنگ نبودم اما هنوز خانواده‌هاى شهدا بين ما دارن زندگى مي‌كنند. اين چهار نفر، تحصيل كرده بودند، اهل خانواده بودند، پدر بودند، مرد بودند. يك ماهى ميشه كه دقيق در مورد زندگى‌هاشون مطالعه كردم. خيلى نامرديه اگر فراموششون كنيم.

 • حلقه وصل نوشت: چندی پیش در فضای مجازی کلیپی دست به دست می‌چرخید که امیر تتلو آن را اجرا کرده بود. تتلو در این ویدیو که ظاهرا با همکاری نیروی دریایی ارتش و شبکه اینترنتی نصر ساخته شده بود، از حق مسلم ایرانی‌ها در موضوع انرژی هسته‌ای و خلیج مسلح فارس می‌خواند!

  این کلیپ تاثیرات و بازتاب‌های داخلی و بین‌المللی فراوانی داشت...

  پس از این حواشی بود که تتلو با انتشار تصویری از آرمیتا (فرزند دانشمند شهید داریوش رضایی‌نژاد) خبر از ویدیوی جدیدی با موضوع شهدای هسته‌ای داد...

  این کار دومین همکاری امیرحسین مقصودلو (تتلو) با یک تیم حزب‌اللهی! خواهد بود. شبکه اینترنتی «نصر تی وی» و میثم محمدحسنی، مسئول شرکت فرهنگی دلصدا و همچنین برادر احسان محمدحسنی، رئیس سازمان رسانه‌ای اوج همکاران تتلو و اردشیر احمدی در تولید این موزیک ویدیوی جدید خواهند بود.

  یک ماه کامل در مورد شهدای هسته‌ای مطالعه کردیم!

  اردشیر احمدی، کارگردان جوان ویدیوهای تتلو با انتشار عکسی از پشت صحنه کار جدیدشان در کنار میثم محمد حسنی خبر از ساخت دومین ویدیوی هسته‌ای داده است:

  احمدی همچنین با انتشار تصویری از شهدای هسته‌ای در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام موضوع ویدیوی جدید را شهدای هسته‌ای اعلام کرده است:

  وی در توضیح این عکس نوشته:

  «ميشناسيد؟ اگر نميشناسيد آشنا خواهيد شد! من زمان جنگ نبودم اما هنوز خانواده‌هاى شهدا بين ما دارن زندگى ميكنند. اين چهار نفر، تحصيل كرده بودند، اهل خانواده بودند، پدر بودند، مرد بودند. يك ماهى ميشه كه دقيق در مورد زندگى‌هاشون مطالعه كردم. خيلى نامرديه اگر فراموششون كنيم. با امير و نادر يه كار براى شهدا تهيه كرديم و اين اداى احترام ما به خانواده‌هاى شهدا بود. چهارده سال از يازده سپتامبر گذشت و هنوز دارن گوش دنيا رو جر ميدن. تا ما يه كار كنيم يه عده نادون هزار حرف پشت سر آدم ميزنند. گوش من بدهكار نيست. تا كارى رو بهش ايمان نداشته باشيم محاله انجام بديم. اين كار دليه و برا خانواده هاى شهدا ساخته شده...»

  کار برا شهدا مجوز نمیخاد

  تتلو هم با انتشار عکس جالبی در صفحه اینستاگرام خود که طرفداران زیادی هم دارد به این کلیپ اشاره کرده و نوشته است:

  «درسته كه اين روزا خسته ام از همه!! اما اينا ربطى به شهدامون نداره، اونا جنگيدن و رفتن كه راحت باشيم!! درسته بهم اجازه‌ى بازى و اجازه‌ى كنسرت ندادن، اما اين ربطى به شهدامون نداره، اونا جنگيدن و رفتن كه راحت باشيم!! درسته كه مردم هم آهنگارو گوش ميدن و هم بى‌احترامى ميكنن اما اينم ربطى به شهدامون نداره!! درسته كه من بازم مجوز ندارم و نميخوام و حتى واسه اين كار هم مجوز ندارم اما شهيدامون مگه مجوز ميخوان؟!؟ اونا فقط جنگيدن و رفتن كه راحت باشيم و مجوز هيچى هم نميخوان! پس اين كار هم مجاز و غير مجاز نداره!! آهنگ شهدا با تنظيم استاد نادر كوهستانى و كارگردانيه استاد اردشير احمدى ، به زودى... !»

  کلیپ هسته‌ای تتلو که چند ماه قبل منتشر شد به دلیل فیلمبرداری روی ناو ارتش جنجال‌های بسیاری را در فضای فرهنگی کشور برانگیخت و در نهایت نیز میثم محمدحسنی مجبور به انتشار نامه‌ای اعتراض‌آمیز در رسانه‌ها شد...، با این وجود اما ظاهرا در روزهای آینده باید منتظر کلیپ جدیدی از همین گروه و بازهم با موضوع هسته‌ای باشیم.

  پیش از این هم حامد زمانی ترانه‌ای را با نام «آرمیتا» منتشر کرده بود. حال باید دید امیر تتلو در ویدیوی جدید خود چه خواهد کرد؟!
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام