فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پخش سریال «راستش را بگو » از امشب

  ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  پخش سریال «راستش را بگو » از امشب


  «راستش را بگو» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی فاطمه ثمرقندی با موضوع تقابل و تعامل نسل قدیم و جدید روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.

 • مجموعه تلویزیونی «راستش را بگو» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی فاطمه ثمرقندی از امشب (شنبه) ساعت 22:15 از شبکه اول پخش خواهد شد. این سریال در طول هفته و به جز روزهای پنجشنبه و جمعه روی آنتن می رود و تکرار آن نیز ساعت 15:15 روز بعد خواهد بود.
  در همین زمینه آهنج درباره موضوع این سریال گفت: «راستش را بگو» به نوعی تقابل و در عین حال تعامل نسل جدید و قدیم ما است. بنا به تعلق خاطری که نسبت به آثار دینی دارم، این سریال نیز در ادامه ساخته‌های قبلی‌ام ژانری ارزشی دارد و البته بیانش به صورت مدرن و امروزی خواهد بود.

  وی افزود: امیدوارم مجموعه دچار ممیزی‌های سلیقه‌ای نشود و مدیران حمایت خوبی از آن انجام دهند. «راستش را بگو» به دلیل روایت جدیدی که خواهد داشت بدون شک از جایگاه ویژه‌ای در بین مخاطبان برخوردار خواهد شد. از مخاطبان و البته منتقدان دعوت می کنم که تا انتهای کار به تماشای سریال بنشینند و قضاوت درباره آن را به پایان پخش موکول کنند.

  «راستش را بگو» پیش از این قرار در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری روی آنتن شبکه اول سیما برود. ضمن اینکه پخش آنونس های سریال نیز از هفته گذشته آغاز شده است.

  حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، رویا تیموریان، نیوشا ضیغمی، دانیال عبادی، لعیا زنگنه، مهدی سلوکی، سام درخشانی، محمد عمرانی، علیرضا جلالی تبار، رحیم نوروزی، رضا توکلی، امیرحسین مدرس، بهرام ابراهیمی، اصغر نقی زاده، علیرضا خطیبی، الناز بهمن زاده، محمد عمرانی، شیما نیکپور، رضا آحادی، نازآفرین کاظمی، عباس جمشیدی، اشکان اشتیاق، ایمان صفا و (با حضور) ثریا قاسمی و امیر آقایی (در نقش دکتر چمران) بازیگران اصلی این سریال هستند.

  در خلاصه داستان اولین قسمت این سریال خواهیم دید: جوانی ناشناس در حال عکس برداری در یکی از ایستگاه های مرکزی مترو است. وحید مشتاق مسئول اتاق کنترل مترو، تصویر این جوان را از دوربین های امنیتی می بیند و به او مشکوک می‌شود. نیروهای امنیتی و انتظامی برای دستگیری جوان ناشناس اعزام می شوند ولی او را نمی یابند تا اینکه... .

  این سریال در 30 قسمت به سفارش گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه اول سیما تهیه شده است.

  منبع : فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام