فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ((یاس)) مهرجویی را رد کرد (یا) مهرجویی یاس را ؟؟؟

  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  ((یاس)) مهرجویی را رد کرد (یا) مهرجویی یاس را ؟؟؟


  یاس: من برای آقای مهرجویی احترام خاصی قایلم اما ترجیحم این است در حیطه ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن چیزی جز موسیقی نیست.
  مهرجویی :یاسر را برای سنتوری 2 مناسب نمی بینم و او را رد می کنم.

 • استاد از بازی یاس خوشش نیامد؟

  یکی از شنیده ها درباره داستان سنتوری 2 این است که در کنار محسن چاووشی قرار بوده یاس هم دیگر خواننده این فیلم باشد. در اصل قرار بوده یاسر بختیاری (یاس) بازیگر نقش یک خواننده رپ باشد که این بار به دنبال علی سنتوری می رود و می خواهد او را دوباره به دوران اوجش برساند. ظاهرا بر اساس فیلمنامه این خواننده رپ از گذشته عاشق صدا و ترانه علی سنتوری بوده است؛ به همین دلیل تلاش می کند به او کمک کند. حتی قرار بوده که بخشی از ترانه ها رپ باشد و بخش دیگر را هم در کنار یاس، محسن چاووشی اجرا کند اما این ترکیب به نتیجه نمی رسد و مهرجویی تصمیم می گیرد این بار حامد بهداد و امین حیایی را جایگزین این دو نفر کند.

  در این نسخه جدید حامد بهداد در نقش خواننده یا همان سنتوری است و امین حیایی در نقش خواننده رپ. امین حیایی که این روزها یکی از نزدیکترین افراد به مهرجویی است و در مهمان مامان هم بازی کرده، خیلی از روزها به خانه کارگردان می رود و حتی گفته شده از ارتباطاتش قرار است برای یافتن سرمایه گذار، استفاده کند.
  یاسر بختیاری رپر معروف فارسی با نام مستعار یاس در صفحه شخصی اینستاگرامش در واکنش به حاشیه های اخبر راجب فیلم علی سنتوری۲ گفت :
  چند روز پیش یکی از دوستانم به نام محمد علیپور صفحه ای از یک مجله برای من ارسال کرد که در آن نوشته شده بود آقای مهرجویی بازی من را برای «سنتوری ۲» تایید نکرده و مرا رد كرده. نمی دانم این بی انصافی از سمت خبرنگاری که خبر را نوشته بوده یا آقای مهرجویی ولی این خبر از هر طریقی نقل شده، چیزی نیست جز نهایت بی انصافی و کم لطفی. قضیه از این قرار است که بهرام رادان با من تماس گرفت و گفت باید در مورد مساله ای باهم صحبت کنیم. در نهایت در یکی از روزهایی که بهرام مشغول بازی در فیلم عصر یخبندان بود، سر صحنه این فیلم سینمایی یکدیگر را ملاقات کردیم و بهرام مساله «سنتوری ۲» را مطرح کرد و قرار شد یک روز به اتفاق هم آقای مهرجویی را ملاقات کنیم. این اتفاق افتاد و ما یکدیگر را دیدیم اما در آن دیدار نه تستی دادم ، نه پذیرفتم در این پروژه حضور داشته باشم و نه حتی با فیلمنامه ایشان موافق بودم! مضمون این فیلمنامه و همچنین نام شخصیت ها و ماجراهایی که در این فیلمنامه عنوان شده هیچ ارتباطی به رپ فارسی و فراز و نشیب هایی که در طول همه این سال ها من و ديگر رپكُن ها داشته ایم، ندارد. من برای آقای مهرجویی به عنوان یک پیشکسوت احترام خاصی قائلم اما این احترام دلیل بر این نمی شود که ایشان به صورت یک طرفه شخصی را تایید یا تکذیب نماید. نمی دانم روال کار اهالی سینما به چه صورتی است اما فکر می کنم دراولین قدم باید بازیگر با فیلمنامه ارتباط برقرار کند که همانطور که گفتم من با فیلمنامه «سنتوری ۲» ارتباط برقرار نکردم. شاید این حرف من از سمت عده ای حمل بر خود ستایی تلقی شود اما تا امروز بیش از ۱۰ فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده ولی ترجیحم این است در حیطه ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن هم چیزی نیست جز موسیقی! به همین دلیل هم تا امروز حتی یک بار هم خودم را در زمینه بازیگری و سینما محک نزده ام که ببینم آیا در این زمینه استعداد دارم یا خیر.در آخر امیدوارم کسانی که مطلب می نویسند به درجه ای از درک برسند که مطلبی را یک طرفه چاپ نکنند
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام