فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مراسم تجلیل از احسان علیخانی و سوژه هایش در ماه عسل از شبکه 3 سیما

  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  مراسم تجلیل از احسان علیخانی و سوژه هایش در ماه عسل از شبکه 3 سیما


  قائم مقام معاون سیما در مراسم تجلیل از عوامل برنامه رمضانی «ماه عسل» گفت: علیخانی می داند چه می کند و هدفش چیست و از همه مهمتر ویژگی های شخصی، مهارتی و توانمندهای فردی خود علیخانی است که در کنار سایر موارد دست به دست هم داده و باعث شده برنامه ای خوب، شاخص و اثرگذار را شاهد باشیم.

 • تجلیل از احسان علیخانی

  مراسم تجلیل از عوامل برنامه رمضانی «ماه عسل» با حضور رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما و محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و دیگر مسئولان رسانه ملی در تالار ایوان شمس برگزار شد.

  رضا پورحسین در این مراسم بیان کرد: سال ها پیش رهبر معظم انقلاب ۴ ویژگی را به عنوان هدف در برنامه های تلویزیون مطرح کردند که شامل اخلاق، دین، آگاهی و امید می شدند. در نتیجه همه برنامه های صدا و سیما باید مروج اخلاق، دین، آگاهی و امید باشند و اتفاقا برنامه «ماه عسل» همه این ویژگی ها را با هم دارد و من خطاب به خانم ها و آقایانی که در باشگاه مخاطبان «ماه عسل» هستند و هر سال به تعدادشان اضافه می شود می گویم که این شما مردم هستید که با بیان خاطرات، داستان ها و زندگی عادی و طبیعی خودتان موجب ارتقای اخلاق در برنامه شده اید.

  به گفته وی، برنامه «ماه عسل» باعث شده است دین مداری و معنویت هم در مردم افزایش پیدا کند.

  قائم مقام معاون سیما با بیان اینکه تلاش های زیادی در ساخت این برنامه صورت می گیرد، توضیح داد: مخاطبان زیادی این برنامه را نگاه می کنند و در کنار عبرت و الگو گرفتن از برنامه از آن لذت هم می برند. همچنان که محمد سلوکی مجری برنامه ای که الان در آن حاضر هستیم بیان کرد لذت بردن همیشه در کنار خندیدن و کف زدن اتفاق نمی افتد و گاهی در کنار بهجت، اشک هم هست. من فکر می کنم آنچه تحت عنوان «ماه عسل» به بینندگان و مردم کشور عرضه شد به دلیل اینکه هر چهار مورد اخلاق، دین، آگاهی و امید را در بر داشت موجب می شود تا به نظر آقا نزدیک شویم.

  پورحسین ادامه داد: برای این برنامه یکسال زحمت کشیده شده است. علیخانی می داند چه می کند و هدفش چیست و از همه مهمتر ویژگی های شخصی، مهارتی و توانمندهای فردی خود علیخانی است که در کنار سایر موارد دست به دست هم داده و باعث شده برنامه ای خوب، شاخص و اثرگذار را شاهد باشیم.

  وی با اشاره به تیم سازنده برنامه «ماه عسل» یادآور شد: در یک برنامه پر رفت و آمد مانند «ماه عسل» تنها در زمانی که برنامه در حال پخش است چند ده نفر مشغول بکار هستند و هدایت و جمع کردن این افراد در یک برنامه به شکلی اثرگذار و جریان ساز، قابلیت هایی می خواهد که در احسان علیخانی وجود دارد. من اینجا صمیمانه از دیگر افرادی همچون محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و دیگر افرادی که در اینجا هستند تشکر می کنم و یک خسته نباشید جانانه به احسان علیخانی می گویم.

  پورحسین در پایان گفت: کار ما در چنین شرایطی حسرت خوردن است. وقتی من می بینیم چنین کاری از احسان علیخانی بر می آید حسرت می خوریم همچنان که وقتی می بینیم و وقتی کسی شعر می گوید یا بازیکنی خوب بازی می کند و یا هنر دیگری می بینیم نسبت به شخص حسرت می خوریم. در پایان باید سلام و تشکر دکتر پورمحمدی را هم به دوستان ابلاغ کنم.
  مراسم تقدیر از عوامل برنامه تلویزیونی ماه عسل

  مراسم تقدیر از عوامل برنامه تلویزیونی ماه عسل 94، شامگاه دوشنبه دوم شهریور در تالار ایوان شمس برگزار شد. در این مراسم رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما با اشاره به «ماه عسل» گفت: این برنامه با چهار ویژگی اخلاق، دین، آگاهی و امید می تواند نظر رهبر انقلاب را نسبت به اهداف و کارکرد برنامه های تلویزیونی تامین کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام