فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • "فرشتگان در آسمان"

  ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  "فرشتگان در آسمان"


  پروژه تازه‌ی حامد بهداد: همکاری با کارگردان مجموعه‌ی جنجالی "راست‌اش را بگو"

 • محمدرضا آهنج که به تازگی پخش سریال «راستش را بگو» به کارگردانی او به اتمام رسیده، قصد دارد سریال دیگری را برای پخش از صدا و سیما تولید کنند

  شنیده ها از منابع آگاه خبر از ساخت سریالی به نام «فرشتگان بر فراز آسمان» می دهند. این سریال درباره امنیت پرواز است و قرار است با جلوه های ویژه خاصی تولید شود. داستان به گونه ای در این سریال روایت خواهد شد که در آن گروه امنیت پرواز در ارتباط با گروگان گیران و افراد خلافکار در هواپیما و حاشیه های پرواز قرار می گیرند و همین باعث بروز اتفاقات مهیجی می شود که تم اصلی این سریال را تشکیل می دهد.  طبق شنیده ها حامد بهداد، آتیلا پسیانی و حسن پورشیرازی با آهنج برای حضور در این سریال به توافق رسیده اند و صحبت های مقدماتی برای حضور رضا کیانیان هم در این سریال به انجام رسیده است. در این مجموعه قرار است بازیگران شناخته شده بسیاری حضور داشته باشند.

  حامد بهداد

  حامد بهداد امنیت پرواز را تامین می کند؟  این سریال به شکل اپیزودیک تولید خواهد شد برای جویا شدن از صحت و سقم این موضوع با محمدرضا آهنج تماس گرفتیم که این کارگردان در پاسخ به این سوال که آیا قصد تولید این سریال را دارد به «تماشا» گفت: «من نه تایید می کنم و نه تکذیب. اگر خبری بشود، در روزهای آینده مطلع خواهید شد.»  به این ترتیب از حرف های آهنج می توان این استنباط را داشت که شنیده ها آنقدر خلاف واقع نیست این کارگردان آن را تکذیب نکرده است.گفته می شود فیلمبرداری این سریال از امروز شروع می شود و لوکیشن اصلی آن هم فرودگاه است و تهیه کنندگی آن برعهده حسین خزاعی است.  اگر حامد بهداد در این سریال حضور پیدا کند، این اثر ششمین مجموعه تلویزیونی او به حساب خواهد آمد. او پیش از این در سریال های «همسفر»، «سایه آفتاب»، «یک مشت پر عقاب»، «آخرین دعوت» و «سقوط آزاد» بازی کرده بود. بازی در «فرشتگان بر فراز آسمان» سومین همکاری بهداد و آهنج به حساب می آید. این دو پیش از این در تله فیلم «صبح روزی که متولد شدم» و سریال «سایه آفتاب» همکاری کرده بود.  این روزها بهداد با دی وی دی فیلم «جرم» به شبکه خانگی آمده است، فیلم آخر مسعود کیمیایی که توانست از نظر داوران جشنواره فیلم فجر، گوی سبقت را از «جدایی نادر از سیمین» برباید. بهداد که به تازگی بازی در «چه خوبه که برگشتی» داریوش مهرجویی را با گریمی متفاوت به اتمام رسانده است.

  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام