فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • وقتی تاب خوردن نگار جواهریان حذف می شود

  ۱۳۹۲/۰۱/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  وقتی تاب خوردن نگار جواهریان حذف می شود


  میرکریمی هم به پخش یه حبه قند اعتراض کرد

 • رضا میرکریمی هم از نمایش یه حبه قند در تلویزیون شاکی است. فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی رضا میرکریمی روز چهارشنبه 30 فروردین ماه از شبکه سه سیما پخش شد اما نمایش این فیلم با حذف هایی همراه بود که موجب اعتراض کارگردان شد.  در نسخه پخش شده از تلویزیون سکانس هایی از جمله رقص کودکان و تاب خوردن پسند با بازی نگار جواهریان حذف شده بود که موجب اعتراض رضا میرکریمی شد.  رضا میرکریمی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس ضمن اظهار تاسف از این حذفیات گفت: حرف زدن در مورد این برخوردهای تلویزیونی تکراری شده است و فایده ای ندارد.

  نکته جالب توجه این که آنونس فیلم «یه حبه قند» با صدای رخشان بنی اعتماد در حالی که مجوز نداشت یک روز قبل از پخش فیلم، در تلویزیون نمایش داده شد.  در فیلم «یه حبه قند» سعید پورصمیمی، رضا کیانیان، نگار جواهریان، ریما رامین‌فر و ... ایفای نقش کرده‌اند.

  «پسند» دختر آخر یک خانواده سنتی ایرانی است که قصد ازدواج دارد. سه خواهر بزرگترش که همگی ازدواج کرده و صاحب همسر و فرزند هستند به خانه آنها آمده و به صورت کاملا سنتی و ایرانی مراسم شب حنابندان را برگزار می‌کنند. صبح روز عروسی دایی عزت که حق پدری بر گردن «پسند» دارد و از ازدواج او چندان راضی نیست در هنگام خوردن صبحانه یک حبه قند را به درون دهانش می‌اندازد، اما قند در حلقش گیر کرده و او را خفه می‌کند. این ماجرا عروسی «پسند» را به
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام