فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «محمدرضا هدایتی» با نون خامه‌ای به تهران می‌آید

  ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  «محمدرضا هدایتی» با نون خامه‌ای به تهران می‌آید


  تصویربرداری فاز دوم سریال «نون خامه‌ای» به کارگردانی کاظم راست‌گفتار به زودی در تهران آغاز می‌شود.

 • تاکنون فاز اول این سریال که مربوط به دوران قبل از مهاجرت خداداد به شهر و زندگی او در روستا بود، تصویربرداری شده است و بزودی تصویربرداری فاز دوم آن که مربوط به ماجراهای این جوان هنرمند در تهران است، آغاز می شود.

  نون خامه ای که کاظم راست گفتار برای شبکه یک می سازد داستان ماجرای چند دانشجوست که در خوابگاه دانشجویی در تهران زندگی می کنند و با پیوستن جوان روستایی به نام خداداد که با هدف فیلمنامه نویسی به جمع دوستانش پیوسته است داستان شکل می گیرد. فراز و نشیب هایی که خداداد در ارایه فیلمنامه‌هایش به تلویزیون با آن روبرو می شود. سختگیری مسؤولان تلویزیون در تصویب کارهای او، دقت وی در نگارش فیلم نامه به گونه ای که به هیچ یک از نهادهای مهم کشوری بی احترامی نشود همه و همه دست به دست هم داده اند تا این سریال ساخته شود.

  بازیگران نون خامه ای عبارتند از: محمدرضا هدایتی در نقش خداداد، ملیکا شریفی نیا در نقش گلنار، فریده دریامج در نقش گلنساء، علی اوسیوند در نقش سیف ا..، بهنوش بختیاری در نقش غنچه، مریم سعادت در نقش اعظم، ساقی زینتی در نقش صنوبر و محمد سیلی در نقش اصلان عوامل مقابل دوربین این سریال و عوامل پشت دوربین آن هم عبارتند از: تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان، سرپرست نویسندگان و کارگردان: کاظم راست گفتار، مدیر برنامه ریزی: مژگان طباطبایی، دستیار اول کارگردان: مرتضی واحدی، فیلمبردار: هاشم عطار، صدابردار: فرخ فدایی، مدیر تولید: داوود معدنی.

  نون خامه‌ای کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک است که در 30 قسمت 50 دقیقه ای ساخته می شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام