فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • رویانیان امشب مهمان شبکه دو می شود

  ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  رویانیان امشب مهمان شبکه دو می شود


  «محمد رویانیان» مدیر عامل باشگاه پرسپولیس یکشنبه 6 اسفند مهمان برنامه باشگاه می‌شود.

 • «مجتبی سلیم‌خانی» تهیه کننده برنامه «باشگاه» با اعلام این خبر گفت: برنامه باشگاه محفلی برای گپ و گفت باشگاه‌ها با هواداران است بنا بر این مدیر عامل پرسپولیس هفته آینده در این برنامه حاضر می‌شود تا بی‌واسطه با هواداران سرخ گفت‌وگو کند.

  وی با بیان این که این برنامه یکشنبه و دوشنبه هفته جاری به میزبانی باشگاه پرسپولیس آغاز به کار کرده است، گفت: در گام نخست میزبان 3 نسل از پرسپولیسی‌ها شدیم. محمدرضا زادمهر کارشناس ورزشی و پیشکسوت پرسپولیس، حمید استیلی پیشکسوت باشگاه، حسین ماهینی بازیکن، محمد نوری بازیکن و یحیی گل‌محمدی سرمربی باشگاه پرسپولیس در برنامه «باشگاه» با مخاطبان خود از گذشته و برنامه‌های آتی این باشگاه سخن گفتند.

  وی با بیان این که در گذشته «رسانه» بین مخاطب و باشگاه‌ها قرار داشت، افزود: در این برنامه فاصله‌ها را حذف کردیم، در حقیقت برای نخستین بار در تاریخ برنامه‌سازی کشور فرصتی فراهم شده تا باشگاه‌های ورزشی بتوانند از طریق برنامه خودشان با هواداران خود درباره توانایی‌ها، کاستی‌ها، اخبار تازه و برنامه‌های آتی باشگاه صحبت کنند.

  وی تصریح کرد: این برنامه گام نخستی برای برنامه‌های جدی‌تر در این حوزه است، «باشگاه» به یک باشگاه خاص و یا یک رشته خاص ورزشی مثل فوتبال منحصر نمی‌شود، بلکه از همین جا اعلام می‌کنم که ما از حضور همه باشگاه‌های ورزشی که به دنبال محملی برای ارتباط بی‌واسطه با هوادارن خود هستند، استفاده خواهیم کرد.

  وی اظهارداشت: برنامه «باشگاه» هفته آینده دو روز در روزهای یکشنبه (6 اسفند) و سه شنبه (8 اسفند) روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

  برنامه باشگاه یک شنبه شب خود با حضور یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس و محمد نوری بازیکن این تیم روی آنتن رفت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام