فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اکران جهانی فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی در 4 شهریور

  ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  اکران جهانی فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی در 4 شهریور


  محمد رسول الله در مدت زمان حدود 3 ساعت و با 45 سالن در تهران و 98 سالن در شهرستان اکران می شود

 • در سینما به پیامبران دیگر بسیار پرداخته شده است اما درباره پیامبر ما فقط دو فیلم ساخته شده که یکی از آنها فیلم مشهور مصطفی عقاد است و دیگری هم فیلم ما. اما باور ما بر این بوده و هست که ما باید راه را نشان دهیم و قرائت درستی از دین اسلام را به دنیای امروزی ارائه کنیم و با همین نگاه از هفت سال پیش پروژه حضرت محمد (ص) را آغاز کردیم.

  مجیدی با اعلام اینکه "این فیلم از روز 4 شهریور و همزمان با میلاد امام رضا (ع) اکران می‌شود"، از نمایش این فیلم به عنوان افتتاحیه جشنواره مونترال خبر داد و گفت: با این نمایش پخش جهانی فیلم هم آغاز خواهد شد.
  مجیدی با اعلام اینکه "این فیلم از روز 4 شهریور و همزمان با میلاد امام رضا (ع) اکران می‌شود"، از نمایش این فیلم به عنوان افتتاحیه جشنواره مونترال خبر داد و گفت: با این نمایش پخش جهانی فیلم هم آغاز خواهد شد.
  او در پاسخ به پرسش ایسنا درباره واکنش احتمالی تماشاگران جشنواره مونترال نسبت به این فیلم، به دلیل اینکه در کشوری غیراسلامی برگزار می‌شود، توضیح داد: دین یک امر کاملا فطری است و از آنجا که تاکنون قرائت‌های غلطی نسبت به پیامبر ما وجود داشته است، شاید تماشاگران جشنواره مونترال کنجکاو باشند تا قرائت ما را ببینند.
  او که برای ساخت این فیلم شهرکی را با توجه به ویژگی‌های دو شهر مکه و مدینه ساخته است، یادآور شد: ساخت این شهرک‌ برای ایجاد نهضتی اساسی در فیلم ‌سازی جهان اسلام است و در همین راستا از فیلم‌سازان داخلی و خارجی دعوت می کنم تا فیلم‌های زیادی در این حوزه بسازند. این شهرک با سازه‌ای ساخته شده که 30 سال باقی خواهد ماند.

  این کارگردان اضافه کرد: با تدابیری که اندیشیده شده است، این شهرک به زودی میزبان گردشگران هم خواهد بود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام