فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • بعد از «شب‌نما» نوبت به «مجبور» رسید/ تنابنده و نقش جدید در «شاهگوش»

  ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  بعد از «شب‌نما» نوبت به «مجبور» رسید/ تنابنده و نقش جدید در «شاهگوش»


  «محسن تنابنده» پس از ایفای نقش یک خواننده به نام «شب‌نما» این بار نقش «مجبور» را در سریال جدید «میرباقری» بازی می‌کند.

 • از چند ماه پیش انتشار تصاویر محسن تنابنده با گریم یک خواننده مطرح آن طرف آب مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. این تصاویر مربوط به سریال «شاهگوش» بود. اولین تجربه داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای کشورمان در عرصه شبکه خانگی که خود این خبر هم برای اهل فن، جالب و عجیب به نظر می‌رسید.

  گریم محسن تنابنده که توسط عبدالله اسکندری انجام شده بود به قدری به آن خواننده شباهت داشت که این سئوال مطرح شد که آیا تنابنده، نقش آن خواننده را بازی می‌کند؟ سئوالی که جواب آن منفی بود. تنابنده با این گریم در «شاهگوش»، نقش یک خواننده آماتور مجالس عروسی به نام «شب نما» را بازی می‌کرد که به دنبال بهره‌برداری از شباهت ظاهری‌اش به خواننده مطرح آن طرف آبی است.

  حالا بعد از گذشت 3 ماه از انتشار آن تصاویر، محسن تنابنده بار دیگر زیر دست عبدالله اسکندری، طراح گریم«شاهگوش» رفت تا با شمایلی تازه جلوی دوربین سهیل نوروزی برود. اسکندری، طراح چهره زبردست کشورمان، این بار برای نقش «مجبور»، تنابنده را گریم کرد. مجبور یکی از متهمان قتل پرونده «شاهگوش» است که پایش به کلانتری 100 ملت باز می شود. مجبور، هیچ ارتباطی به نقش قبلی تنابنده یعنی شب نما ندارد و این بازیگر کاربلد، این بار کاراکتری جدید را در این سریال بازی می‌کند.

  محسن تنابنده برای بازی در این دو نقش، هر روز ساعت ها زیر دست اسکندری می نشیند تا حضورش در «شاهگوش» یکی از بهترین کارهای پرونده بازیگری او باشد. اسکندری هم که بارها توانایی اش را اثبات کرده بار دیگر چیره دستی اش را نشان داده است.

  داوود میرباقری برای «شاهگوش» که اولین تجربه اش در شبکه خانگی است و توسط سید محمد امامی و مهران برومند، تهیه می شود سنگ تمام گذاشته و از بازیگران صاحب نام و متنوعی استفاده کرده است. فرهاد اصلانی، محسن تنابنده، اکبر عبدی، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، احمد مهران فر، شهرام حقیقت دوست، هادی کاظمی، رسول نجفیان حامد میرباقری، الهام پاوه نژاد، مصطفی طاری و ....از بازیگران این سریالند. در پشت صحنه هم علاوه برای طراحی گریم که توسط عبدالله اسکندری انجام می شود، فیلمبرداری شاهگوش برعهده سهیل نوروزی است. مهدی حسینی وند، آن را تدوین می‌کند و آهنگسازی‌اش را هم فردین خلعتبری انجام می‌دهد. «شاهگوش» سریالی 26 قسمتی است که هر 2 هفته در قالب یک قسمت 60 دقیقه‌ای توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد تولید و عرضه می‌شود.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام