فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • سعید سهیلی در شهریور ماه فیلم جدیدی را مقابل دوربین میبرد به نام ((دم کلفت ))

  ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  سعید سهیلی در شهریور ماه فیلم جدیدی را مقابل دوربین میبرد به نام ((دم کلفت ))


  پیش تولید فیلم سینمایی «دم کلفت» به نویسندگی و کارگردانی سعید سهیلی از اوایل هفته آغاز شده و این روزها گروه تولید مشغول انتخاب عوامل و بازیگران هستند. سهیلی در همین زمینه گفت: «به تازگی برای پروانه ساخت به وزارت ارشاد درخواست داده ایم و پیش تولید اولیه نیز آغاز شده است. هم اکنون مشغول مذاکره با عوامل و بازیگران هستم و فکر می کنم طی یک ماه آینده فیلمبرداری آغاز شود».

 • و افزود: «فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و به طور همزمان مشغول بازبینی لوکیشن ها نیز هستیم. ضمن اینکه با مونتاژ همزمان، فیلم قطعاً به جشنواره فیلم فجر امسال خواهد رسید».
  سهیلی درباره حضور ساعد سهیلی در «دم کلفت» نیز گفت: «ساعد در ماه آینده قرار است به سفری برود که همین امر احتمال حضور وی را مقداری کمرنگ کرده و مشخص نیست که می تواند در فیلم حضور داشته باشد یا خیر».
  این کارگردان در پایان درباره موضوع فیلمش گفت: «فیلم مضمونی اجتماعی با رگه هایی کمدی دارد و حال و هوای آن بیشتر شبیه به «گشت ارشاد» و «کلاشینکف» است. ضمن اینکه بازنویسی آن به طور کامل به پایان رسیده است».
  فیلم های سینمایی «ازدواج در وقت اضافه»، «چار چنگولي»، «چهار انگشتي»، «سنگ، كاغذ، قيچي»، «تارا و تب توت فرنگي» و... از آخرین ساخته های سهیلی طی دهه اخیر محسوب می شوند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام