فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تئاتر بیوه های غمگین سالار جنگ

  ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  تئاتر بیوه های غمگین سالار جنگ


  تئاتر «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» از روز چهارشنبه ۲۱ تا جمعه ۲۳ مرداد ماه ۹۴، در دو نوبت زمانی ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن اصلی تئاتر مشهد اجرا خواهد شد.

 • بازیگر نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» اظهار کرد: اجرای نمایش در شهرهای مختلف سبب می‌شود تا هنرمندان با با یکدیگر تبادل نظر و تعامل داشته باشند و از فرهنگ، نقد و تجربیات مردم آن منطقه آگاهی پیدا کنند.
  شیرین بینا تاکید کرد: من به واسطه اطلاعات مختلفی که از مشهد و هنرمندان آنها کسب کرده‌ام، می‌دانم که استقبال مردم این شهر از تئاتر بسیار خوب است لذا امیدوارم مشهدی‌ها از تماشای این نمایش واقعی- فانتزی لذت ببرند.
  وی اضافه کرد: مشهد به علت پیشینه فرهنگی غنی خود و حضور ملل مختلف به عنوان بستر مناسب فرهنگی، می‌تواند به جذب مخاطب نمایش «بیوه‌های غمگین جنگ» کمک کند و مانند سایر شهرهای کشور حتی شرایطی ایجاد شود که این تئاتر تمدید شود.
  گفتنی است؛ نمایش «بیوه‌های غمگین سالا جنگ» از روز چهارشنبه ۲۱ تا جمعه ۲۳ مرداد ماه ۹۴، در دو نوبت زمانی ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن اصلی تئاتر مشهد واقع در پارک ملت، مقابل معلم یک، درب سنگی، مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) اجرا می‌شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام