فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • حامد بهداد و امیر جعفری همبازی شدند

  ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  حامد بهداد و امیر جعفری همبازی شدند


  حامد بهداد و امیرجعفری به فیلم سینمایی «بلوک 9 خروجی2» علیرضا امینی پیوستند.

 • علیرضا امینی در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ضمن تایید این خبر درباره سایر بازیگران و عوامل همکارش در ساخت فیلم «بلوک9 خروجی2» بیان کرد: تاکنون حضور حامد بهداد و امیر جعفری در فیلم قطعی شده است و در چند روز آینده نام بازیگران دیگر هم اعلام خواهند شد.

  وی درباره عوامل تولید این پروژه هم ادامه داد: تاکنون حضور علی مردانی‌ (دستیار یک و برنامه‌ریز)،‌ علی مهرآسا و مجید رضاخان به عنوان گروه کارگردانی،‌ سحر جزایری به عنوان منشی صحنه، امیرحسین علیزاده به عنوان مجری طرح و حسین اکبری به عنوان مدیر تولید در این پروژه قطعی شده است و ما درصدد بستن قرارداد با سایر عوامل تولید هستیم.

  امینی درباره زمان آغاز فیلم‌برداری «بلوک 9 خروجی2» به خبرنگار ایسنا گفت:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های‌مان قرار است فیلم اواخر اردیبهشت‌ماه جلوی دوربین برود و تا دوماه در تهران و شمال کشور ادامه داشته باشد. اکثر صحنه‌های فیلم در تهران فیلمبرداری خواهد شد اما پیش‌بینی‌مان این است که 30 تا 40 درصد کار هم در شمال کشور جلوی دوربین برود.

  به گزارش ایسنا، «بلوک 9 خروجی2» مانند دو فیلم قبلی علیرضا امینی یک اثر اجتماعی است که هنوز خلاصه داستان آن منتشر نشده است. امینی که نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی «بلوک 9 خروجی2» برعهده داشته، قرار است تا چند روز آینده سایر عوایل و بازیگرانش فیلمش را معرفی کند.

  «انتهای خیابان هشتم» امینی به‌عنوان آخرین فیلم سینمایی‌اش، نوروز 91 روی پرده رفت. او در دو سال گذشته به‌دلیل فراهم نبودن شرایط تولید فیلم سینمایی ، دو سریال تلویزیونی «میلیارد» و «سقوط آزاد» و یک فیلم سینمایی تجربی با نام موقت «یک تراژدی» را کارگردانی کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام