فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «کالسکه» معیریان امروز در پارک شفق به حرکت درمی‌آید

  ۱۳۹۲/۰۶/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  «کالسکه» معیریان امروز در پارک شفق به حرکت درمی‌آید


  «کالسکه» آخرین ساخته آرش معیریان به تهیه‌کنندگی سیدمحسن وزیری علیرغم شکستگی دست یکی از نقش‌های اصلی فیلم امروز پس از وقفه 20 روزه برای آغاز مجدد فیلمبرداری به پارک شفق تهران می‌رود.

 • سید محسن وزیری تهیه کننده فیلم سینمایی «کالسکه» آخرین ساخته آرش معیریان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس گفت :‌ علیرغم شکستگی دست پریناز ایزدیار یکی از نقش های اصلی فیلم، فیلم برداری را متوقف نکردیم و با سکانس هایی که ایشان در آن حضور ندارند ادامه می دهیم.

  وی ادامه داد : در ادامه روزهای قبل از پارک نیاوران خارج شده‌ایم و امروز بعد از ظهر در پارک شفق تهران سکانس‌های جدیدی را بدون حضور پریناز ایزدیار کلید می‌زنیم.

  وزیری عنوان کرد :‌ ما برای فیلم برداری این کار حدود 45روز را پیش بینی کرده بودیم که با توجه به اتفاق پیش آمده برای یکی از بازیگران ممکن است این زمان کمی طولانی تر بشود.  براساس این گزارش، «کالسکه» داستان زوج جوانی را که برای رفتن و یا ماندن در کشور با یکدیگر چالش می‌کنند روایت می‌کند که چندی پیش با حضور دانیال عبادی، پریناز ایزدیار، بهنوش بختیاری و مهران غفوریان در منطقه نیاوران آغاز شد و حدود 40 درصد از فیلم برداری را پشت سر گذاشته است.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام