فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «چنگیز جلیلوند» به نوشدارو پیوست

  ۱۳۹۲/۰۳/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  «چنگیز جلیلوند» به نوشدارو پیوست


  «چنگیز جلیلوند» به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «نوشدارو» به کارگردانی جواد اردکانی پیوست.

 • تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی که از اوایل پاییز سال گذشته آغاز شده و حدود هفتاد در صد از مراحل خود را پشت سر گذاشته است.

  گروه در حال حاضر پس از مراجعت از آبادان در تهران مشغول کار هستند. خانه‌ای ویلایی در شهرک چشمه، هتل پارسیان آزادی، پژوهشگاه صنعت نفت و ... لوکیشن‌های بعدی گروه سازنده نوشدارو بود.

  در این مرحله چنگیز جلیلوند دوبلور با سابقه در نقش دکتر حکمت مقابل دوربین فرشاد گل سفیدی رفته است.

  «نوشدارو» درباره خانواده‌ای جهادگر است که فرزند ارشد آنها به عنوان دانشجوی برتر بورسیه دکترای یکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی می‌شود. این دعوت باعث شده تا خانواده نیز علی رغم میل باطنی با او همراه شود. ارتباط خانواده با محیط و فضای جدید بستر ساز قصه‌های این سریال است...

  این مجموعه به سفارش وزارت جهاد کشاورزی و برای پخش از شبکه اول سیما تولید می‌شود و قرار است بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن برود.

  هدایت هاشمی، رز رضوی، ساقی عسگری، محبوبه بیات، امیرعلی نبویان، شیوا خسرومهر سهند جاهدی، ، سید جواد طاهری بازیگران اصلی این سریال هستند. ضمن آنکه در مرحله جدید که از اواخر اسفند سال گذشته آغاز شد، اصغر همت، محمود عزیزی، رضا رضوی، نیلوفر شهیدی، علی صالحی، رضا فیاضی و جمشید گرگین نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  سایر عوامل این مجموعه عبارتند از:

  نویسندگان: بنیامین سربندی، جواد اردکانی. دستیار اول کارگردان و انتخاب بازیگر: علی بکائیان. منشی صحنه: حمیدرضا عمارلو، مدیر برنامه‌ریزی: علیرضا نجف‌زاده، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح گریم: عباس صالحی، طراح صحنه و لباس: حمید شهیری، مدیر تولید: اصلان مرتضایی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: پیام نصیری خرم.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام