فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلم «جرم» از امروز در شبکه نمایش خانگی

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  فیلم «جرم» از امروز در شبکه نمایش خانگی


  فیلم سینمایی «جرم» ساخته مسعود کیمیایی از امروز دوشنبه 18 دی ماه از سوی شرکت گلپخش اول همزمان در سراسر کشور، روانه بازار می‌شود

 • دی وی دی معرفی سریال «ویلای من» نیز در قالب یک دی وی دی رایگان پخش می‌شود.

  دی وی دی معرفی سریال «ویلای من» پیش از این همراه با فیلم «چیزهایی هست که نمی‌دانی» و نشریه «زندگی ایده‌آل» نیز منتشر شده بود.

  گفتنی‌های مهران مدیری ـ برشی از قسمت اول سریال ویلای من به زبان‌های فارسی، ترکی و کردی ـ آنونس سریال به زبان‌های فارسی، ترکی و کردی ـ نکاتی ویژه در مورد سریال ـ نکاتی درباره جوایز و قرعه‌کشی ـ با هنرمندان دوبله ترکی ـ با هنرمندان دوبله کردی و عنوان‌بندی سریال، قسمت‌های گوناگون این دی وی دی رایگان را تشکیل می‌داد.

  فیلم «جرم» از سوی مؤسسه «گلرنگ رسانه» و مؤسسه ویدئو رسانه «فیلمسازان جوان» برای توزیع در اختیار شرکت گلپخش اول قرار گرفته است.

  فیلم «جرم» همراه با صدای اصلی و دوبله استودیویی، نهمین فیلم از مجموعه «برترین‌های سینمای ایران» است. تاکنون فیلم‌های «ورود آقایان ممنوع»، «طهران تهران»، «آقایوسف»، «مرهم»، «پرتقال خونی»، «سعادت آباد»، «زنان ونوسی، مردان مریخی» و «چیزهایی هست که نمی‌دانی» از مجموعه «برترین‌های سینمای ایران» بازار شده است.

  جرم یک فیلم سیاه و سفید، ساخت سال 1389 برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر است و زندگی مردی را بین سال‌های 55 تا 57 به تصویر می‌کشد که مانند دیگر ساخته‌های کیمیایی نمی‌خواهد از اصول و عقایدی که دارد برگردد.

  در این فیلم رضا سرچشمه با بازی پولاد کیمیایی به خاطر اتفاقی به زندان می‌افتد و بعد از اینکه از زندان خارج می‌شود درگیر حوادث انقلاب می‌گردد.

  علاوه بر سیمرغ بلورین بهترین فیلم، در فیلم جرم حامد بهداد برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، اسحاق خانزادی و ابوالصدق برنده سیمرغ بهترین صداگذاری، ایرج رامین‌فر برنده سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس و کارن همایون فر برنده بهترین سازنده موسیقی شده‌اند.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام