فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • احسان علیخانی با «دو نیمه سیب»به استقبال نوروز می رود

  ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  احسان علیخانی با «دو نیمه سیب»به استقبال نوروز می رود


  «دو نیمه سیب» ویژه برنامه تحویل سال 92 شبکه دو با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از 26 اسفند هر شب از این شبکه پخش می‌شود.

 • «احسان علیخانی» با اعلام این خبر گفت: این برنامه به سفارش گروه اجتماعی شبکه زندگی در قالب جنگ ترکیبی تهیه و پخش آن از تاریخ اعلام شده پس از گفت‌وگوی ویژه خبری آغاز می‌شود.

  علیخانی پخش 7 مستند، 3 سفرنامه و گپ‌وگفت خودمانی با نخبگان علمی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کشور را از آیتم‌های متفاوت این ویژه برنامه نوروزی عنوان کرد.

  وی افزود: از دیگر آیتم‌های متفاوت این برنامه مرور وقایع سال 91 است، در همین راستا از چهره‌های موفق امسال دعوت کردیم تا در برنامه حضور پیدا کنند.

  علیخانی تصریح کرد: این برنامه متفاوت از سال‌های گذشته روی آنتن می‌رود و طی آن بخش‌های مختلفی با حال و هوای نوروز پخش خواهد شد.

  وی با اعلام این که در واقع «دو نیمه سیب» برای لحظه تحویل سال 92 تدارک دیده شده، گفت: این برنامه متفاوت از سال‌های گذشته روی آنتن می‌رود و برای این لحظه کلیپ متنوعی پخش خواهد شد.

  به گفته وی این برنامه شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 23:30 تا 1 بامداد، سه شنبه از ساعت 23 تا 3 بامداد و چهارشنبه از ساعت 11 تا اذان مغرب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام