فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جدیدترین خبر از مراحل تولید فیلم جدید عبدالرضا کاهانی

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  جدیدترین خبر از مراحل تولید فیلم جدید عبدالرضا کاهانی


  از هر نظر معمولی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا کاهانی در فصل بهار، جلوی دوربین می‌رود.

 • «از هر نظر معمولی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا کاهانی در فصل بهار، جلوی دوربین می‌رود.

  به گزارش ایسنا، سعید خانی مجری طرح این فیلم، درباره آخرین وضعیت تولید «از هر نظر معمولی» بیان کرد: پس از صدور پروانه ساخت‌، صحبت‌های اولیه با عوامل پشت دوربین انجام و حضور این عوامل در پروژه تقریبا قطعی شده است.

  وی ادامه داد: ما اکنون درصدد جذب سرمایه‌گذار هستیم تا زمانی که آقای کاهانی به ایران باز می‌گردد، هرچه سریعتر پیش‌تولید «از هر نظر معمولی» را آغاز کرده و آن را در فصل بهار جلوی دوربین ببریم.

  مجری طرح «از هر نظر معمولی» درباره انتخاب بازیگران این فیلم نیز گفت: طبیعتا این فیلم مانند سایر آثار آقای کاهانی پربازیگر است و ایشان پس از بازگشت به ایران بازیگران‌شان را انتخاب خواهند کرد.

  عبدالرضا کاهانی که سال قبل برای ساخت فیلمش به فرانسه رفت،اخیرا برای فیلم «از هر نظر معمولی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خودش، پروانه ساخت گرفت.

  این کارگردان سینمای ایران فیلم‌هایی چون «هیچ»، «بیست»، «بی‌خود و بی‌جهت»، «اسب حیوان نجیبی است» و... را در کارنامه‌ی هنریش دارد که هرکدام در مقاطعی اکرانش با حاشیه‌هایی مواجه بود؛ از جمله فیلم «بی‌خود و بی‌جهت» که در لیست فیلم‌های تحریمی حوزه هنری بود.

  کاهانی فیلمی با نام فرانسوی "ON A LE TEMPS" و فارسی «وقت داریم حالا » را در فرانسه ساخته و مشغول سپری کردن مراحل فنی فیلمش است. او در گفت‌وگویی کوتاه با ما چندی قبل در پاسخ به اینکه آیا از ایران مهاجرت کرده است، گفته بود: «در بهار پیش‌رو و برای ساخت فیلم به ایران خواهم آمد، امیدوارم شرایط آن فراهم شود.»


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام