فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «متل قو» در انتظار پروانه نمایش

  ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  «متل قو» در انتظار پروانه نمایش


  فیلم سینمایی «متل قو» به کارگردانی مسعود نوابی و تهیه‌کنندگی بیژن امکانیان که مراحل فنی آن به تازگی به پایان رسیده، در انتظار پروانه نمایش به سر می‌برد.

 • بیژن امکانیان تهیه کننده فیلم سینمایی «متل قو»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس عنوان کرد :‌ فیلمبرداری کار چندی قبل پس از سی جلسه فیلم‌برداری در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران به پایان رسید و با طی مرحل فنی در انتظار پروانه نمایش وزارت ارشاد است .

  وی افزود: به محض مشخص شدن اعضای جدید شورای پروانه نمایش و صدور پروانه نامیش فیلم آن فورا پیگیر مراحل اکران آن خواهیم شد و در تلاشیم در فصل مناسبی روی پرده برود.

  وی تشریح کرد : «متل قو» فیلم برداری سختی داشت و طی سی جلسه در لوکیشن‌هایی واقع در شهرهای تهران، سلمانشهر، نمک‌آبرود، چالوس و نوشهر ضبط شد.

  بر اساس این گزارش دانیال عبادی، تینا آخوندتبار، مجید حاجی‌زاده و سولماز حصاری نقش‌های اصلی «متل قو» را بازی می کنند، فیلمی که در آن همه فکر می‌کنند امید و سایه برای هم آفریده شده‌اند اما تنها نقطه‌ی مشترک آن‌ها تنفر از ازدواج و مسئولیت بچه‌دار شدن است...‏‏

  آخرین فیلم نوابی «کلاهی برای باران» بوده و جز این، او سازنده سریال‌هایی چون «دردسر والدین»، «گمشده» و «آهوی ماه نهم» بوده است.‏

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام