فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • کیمیایی برای ساخت «کلید شکسته»به سراغ یاران قدیمی رفت

  ۱۳۹۲/۰۳/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  کیمیایی برای ساخت «کلید شکسته»به سراغ یاران قدیمی رفت


  حضور لیلا حاتمی تکذیب شد / زرین دست: فیلمنامه را نتوانستم زمین بگذارم

 • پیش تولید فیلم سینمایی «کلید شکسته» به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز شد.


  به گزارش کافه سینما به نقل از بانی فیلم، تا کنون حضور علیرضا زرین دست در مقام فیلمبردار و اسحاق خانزادی در مقام صدابردار در این پروژه قطعی شده و حتی کیمیایی و زرین دست چند روز قبل بخش هایی از لوکیشن های فیلم را بازبینی کرده اند. با این حال هنوز حضور هیچ بازیگری در «کلید شکسته» قطعی نشده است. این در حالی است که دیروز یکی از سایت ها از حضور لیلا حاتمی در این پروژه خبر داده بود. کیمیایی با تکذیب این خبر به بانی فیلم گفت که هنوز هیچ کدام از بازیگران فیلمش را انتخاب نکرده است. تینا پاکروان مدیر تولید «کلید شکسته» نیز روز گذشته به بانی فیلم گفت: «هنوز با هیچ بازیگری وارد مذاکره نشده ایم و قرار است تا آخر هفته تعدادی از بازیگران و عوامل را قطعی کنیم.»

  لیلا حاتمی این روزها در فرانسه به سر می برد و هنوز به ایران برنگشته است.

  «کلید شکسته» که فیلمی متفاوت در کارنامه مسعود کیمیایی است داستان دو جوان را روایت می کند که یک شب در یک باشگاه بیلیارد با زنی روبرو می شوند و در دو راهی تصمیم قرار می گیرند. داستان این فیلم که نام موقت آن است از یک نیمه شب تا صبح روایت می شود.

  علیرضا زرین‌دست درباره همکاری‌اش با مسعود کیمیایی در فیلم سینمایی «کلید شکسته» به سوره سینما گفت: با آقای کیمیایی ملاقاتی داشتم. با هم لوکیشن‌های فیلم را دیدیم. البته هنوز قرارداد نبسته‌ایم. خوشحالم که بار دیگر با کیمیایی همکاری می‌کنم. همکاری‌های مشترک قبلی برای من خاطره هایی باارزش هستند.

  وی افزود: حال و هوای این فیلم با فیلم‌های دیگر کیمیایی فرق می‌کند. «کلید شکسته» یکی از بهترین‌ فیلم‌های کیمیایی خواهد شد. هیچوقت به این صراحت راجع به فیلمنامه‌های کیمیایی نگفته‌ام که بهترین است. مضمونش اجتماعی است. شخصیت‌ها پرکشش و جذاب پرورانده شده‌اند. یک فیلمنامه یکدست و فوق‌العاده جذاب در این فیلم وجود دارد.

  وی افزود: وقتی «کلید شکسته» را خواندم اصلا نتوانستم آن را زمین بگذارم. به لحاظ نوشتاری خیلی قوی است. به کیمیایی گفتم: نمی‌دانم در چه حال و هوایی این فیلمنامه را نوشته‌ای که اینطور از آب درآمده است. مطمئنم یکی از بهترین فیلم‌های کیمیایی ساخته خواهد شد.


  منبع:کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام