فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • هدایت هاشمی و حامد کمیلی به «خانه‌ای کنار ابرها» پیوستند/ آغاز فیلمبرداری در هفته جاری

  ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  هدایت هاشمی و حامد کمیلی به «خانه‌ای کنار ابرها» پیوستند/ آغاز فیلمبرداری در هفته جاری


  هدایت هاشمی و حامد کمیلی به عنوان بازیگران اصلی «خانه‌ای کنار ابرها» انتخاب شدند.

 • «خانه‌ای کنار ابرها» چندی پیش به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری از سازمان سینمایی پروانه ساخت و عوامل آن می‌کوشند با سپری کردن پیش تولید کار را کلید بزنند تا برای نمایش در جشنواره فجر آماده شود.

  براساس این گزارش، «خانه‌ای کنار ابرها» اولین فیلم سینمایی دهقانی اشکذری است که پیش از این چهار تله فیلم به نام‌های هدیه‌ای برای آسمان، دویدن برای پشیمانی، همه روزها و مسابقه را در کارنامه دارد و به موضوع متفاوتی در ارتباط با تهران دهه 60 می‌پردازد.

  لوکیشن اصلی کار که دکتر محمدرضا شجاعی طراحی آنرا برعهده دارد خانه‌ای قدیمی است و نیمی دیگر از لوکیشن‌ها نیز مربوط به سکانس‌های خیابانی می‌شود و با توجه به اینکه آقای شجاعی پیش از این در کارهایی نظیر «اخراجی‌ها»،«وضعیت سفید» و مستند «آخرین روزهای زمستان» فضای دهه 60 را به خوبی ترسیم کرده است، به نظر می‌رسد در این کار نیز شاهد فضای کاملا رئال و واقعی از تهران دهه 60 باشیم.

  علاوه بر هدایت هاشمی و حامد کمیلی این دو بازیگر زن اصلی نیز دارد که قرار است به زودی این دو بازیگر نیز به جمع گروه بپیوندند تا هرچه سریعتر فیلمبرداری شروع شود.

  تاکنون حضور محمود محمدطائمه(مدیر تولید)،دکترمحمدرضا شجاعی(طراح صحنه و لباس)،کامران خلج(طراح گریم)،علی محمدزاده(مدیر فیلمبرداری)،طاهر پیشوایی(صدابردار)،حسن شجاعی(عکاس) و سیدمهدی فرخ‌پور(دستیار اول و برنامه‌ریز) قطعی شده است و به زودی سایر عوامل فنی و بازیگران کار نیز مشخص خواهند شد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام